• Nowy

PUZZLE TREFL 25 31415 RAMKA GABI

Dostępna ilość: 11
16,90 zł
Brutto

PUZZLE TREFL 25 31415 RAMKA GABI

Ilość

PUZZLE TREFL 25 31415 RAMKA GABI

Wyjątkowe puzzle z motywem kultowej bajki dla dzieci! Zobacz, jaki obrazek skrywa się w rozsypance 100 elementów. Ich wspólne układanie będzie świetną zabawą dla każdej pociechy!

Puzzle 100-elementowe Koci Domek Gabi od marki Trefl to zestaw przedstawiający tytułową bohaterkę wraz z kotkami w ich wspólnym domku. Puzzle prezentują kolorowy obrazek, który przykuje uwagę każdego prawdziwego fana popularnej bajki. Produkt został wytworzony ze starannie dobranych materiałów, które zapewniają trwałość i żywą barwę elementów. Zastosowanie kalandrowanego papieru sprawia, że puzzle skutecznie odbijają światło, tak aby grafika była doskonale widoczna dla najmłodszych użytkowników. Dzięki temu dzieci będą się świetnie bawić podczas ich układania z przyjaciółmi, rodzeństwem czy rodzicami.

Celem tego rodzaju aktywności jest polepszenie zdolności manualnych u maluchów przy jednoczesnym pobudzeniu ich kreatywności. Zestaw rozwija wyobraźnię i wykształca umiejętności związane z pojmowaniem przestrzeni. Ponadto uczy cierpliwości oraz logicznego myślenia, którego efektem jest końcowe ułożenie bajkowej ilustracji. Właśnie dlatego pozycja ta jest ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich dzieci lubiących wyzwania czy łamigłówki.

Trefl to polski producent gier oraz zabawek. Największą popularność przyniosły marce kolekcje puzzli o bogatej i zróżnicowanej tematyce. Firma nieprzerwanie od 1985 roku tworzy produkty, które dostarczyły wiele radości odbiorcom w każdym wieku. Do najczęściej rekomendowanych propozycji można zaliczyć gry Dikti, Traf w 10 oraz Państwa i Flagi.

Wiek: 5+

Ostrzeżenie: Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 5 lat, ponieważ zawiera drobne elementy!

029284
11 Przedmioty

Opis

Płeć
Chłopiec
Dziewczyna

Zobacz także