Choose a searcher

Lalki

Jest 2530 produktów.

Pokazano 1-12 z 2530 pozycji

Aktywne filtry

Lalki dla dzieci

Duży wybór lalek dla dzieci. Lalki wysokiej jakości - klasyczne jak i też nowoczesne. U nas znajdziesz lalkę idealnie pasującą do wymagań swojego dziecka. 

Lalki to zabawki, które towarzyszą nam od niepamiętnych czasów. Dawniej stanowiły nawet czasami obiekt kultu, a nie tylko przedmiot do zabawy. Dzisiaj lalki znaleźć można w praktycznie każdym dziecięcym pokoju. Lalki wykonywano kiedyś z porcelany czy też tekstyliów. W tym momencie najczęściej spotkać można lalki dla dzieci wykonane z tworzywa sztucznego ale bez problemu uda się również znaleźć na sklepowych półkach lalki szmaciane.

Lalki dla dziewczynek

Laleczki do zabawy pełnią bardzo ważną funkcję w życiu dziecka. Pozwalają mu bowiem na odgrywanie różnego rodzaju ról. Oprócz tego lalki można przebierać, czesać, malować czy też wozić w wózku dla lalek. Tego rodzaju czynności wpływają pozytywnie na rozwój wyobraźni małego człowieka i pozwalają mu na kreatywny rozwój. Najczęściej laleczki kupuje się dla dziewczynek, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby lalkami bawili się również chłopcy.

Lalki hiszpańskie

Nie ma chyba dziewczynki, która nie marzyłaby o posiadaniu lalki. Dla niektórych dziewczynek zabawa lalką będzie chwilową zachcianką, częściej jednak lalki staną się jedną z ulubionych zabawek jakie wybierają małe dzieci. Wybierając lalki należy wziąć pod uwagę wiek dziecka. Niektóre modele lalek sprowadzą się bowiem w przypadku mniejszych dzieci w wieku od roku do trzech lat ( mowa tutaj głównie o lalkach szmacianych ). Starsze dziewczynki znacznie chętniej sięgną jednak po dużo bardziej realistyczne lalki - takie jak znane na całym świecie lalki Barbie czy też lalki hiszpańskie. Wszystkie te lalki łączy jednak wspólna cecha - dostarczają one niesamowitej frajdy z zabawy.

Szmaciane lalki dla dziewczynek

Szukasz prezentu dla małej dziewczynki? Szmaciane lalki znakomicie sprawdzą się w tym celu. To właśnie z lalkami dziewczynki spędzają większą część dnia na zabawie. W ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo szmaciane lalki oraz ubranka, które pozwolą urozmaicić zabawę na wiele sposobów. Szmaciane lalki znakomicie sprawdzają się podczas odgrywania przez dzieci różnego rodzaju scenek czy też sytuacji. Rozwijają wyobraźnię pociechy i pozwalają na niczym nie skrępowaną zabawę. Oferowane lalki szmaciane charakteryzuje wysoka jakość wykonania, przywiązanie do detali oraz niezwykle atrakcyjna cena.

Lalki Barbie

Lalki Barbie powstały w 1959 roku za sprawą pomysłu Ruth Handler ( sama nazwa pochodzi od imienia córki pomysłodawczyni ). Od razu po pojawieniu się na rynku zyskały ogromną popularność i teraz doczekały się już statusu kultowego. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko pojedyncze modele lalek Barbie ale również całe zestawy. Dzięki lalkom Barbie i ich realistycznemu designowi dziewczynki mogą odtwarzać różne wydarzenia i historie ze świata dorosłych. Zabawę można dodatkowo uatrakcyjnić poprzez zakup domku dla lalek Barbie czy też innych akcesoriów.