Choose a searcher

Sport i rekreacja

Jest 1377 produktów.

Pokazano 1-12 z 1377 pozycji

Aktywne filtry

Sport

Wszystkie niezbędne akcesoria sportowe dla dzieci w jednym miejscu. W ofercie znajdziecie akcesoria do pływania, deskorolki, hulajnogi i wiele innych, wszystko w jednym miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą.

Title: Akcesoria do pływania

Akcesoria do pływania dla dzieci

Zobacz akcesoria dla dzieci do pływania w naszej ofercie. Tutaj znajdziesz niezbędne akcesoria do pływania takie jak czepki, okulary, zaciski czy ręczniki. W naszej ofercie można znaleźć bardzo modne od kilku sezonów dmuchane zwierzątka, w których Twoje dziecko po prostu się zakocha, a każdy wypad nad wodę będzie również świetną zabawą. Materace w różnych wzorach to kolejny hit lata, jeśli chcesz uatrakcyjnić wypad na wakacje Twojego dziecka a sama poczuć się jak gwiazda podczas urlopu, po prostu musisz go mieć, w naszym sklepie mnóstwo wzorów i kolorów, a wszystkie akcesoria do pływania dla dzieci w atrakcyjnych konkurencyjnych cenach. 

Jak wybrać odpowiednie koło do pływania dla dziecka?

Wybór koła do pływania dla dzieci to bez wątpienia bardzo ważna kwestia podczas zakupu. Przede wszystkim ważne jest to w jakim wieku jest dziecko. Dla najmniejszych dzieci do 3 roku życia, dmuchane koła do pływania powinny posiadać stabilne siedzisko z otworami na nóżki, może posiadać również oparcie. Koło do pływania dla maluszka powinno posiadać uchwyty dla rodzica, jak i dla dziecka, oraz trzy komory powietrzne, dzięki którym koło utrzymuje odpowiednią równowagę na wodzie. Koło do pływania musi być również zaopatrzone szelki i paski bezpieczeństwa. Oprócz dmuchanych kół do pływania można zastosować również koła w formie kołnierzy, które zakładamy dziecku na szyje, dodatkowo zaopatrujemy dziecko w rękawki do pływania. 

Dla starszych dzieci można stosować tradycyjne dmuchane koła do pływania w odpowiednim rozmiarze, rękawki do pływania lub kapoki.