Choose a searcher

Figurki

Jest 3262 produktów.

Pokazano 1-12 z 3262 pozycji

Aktywne filtry

Figurki dla dzieci

Figurki dla dzieci to nierozłączony element wielu zabaw dziecięcych, w zbiorach dzieci nie rzadko tworzą cale kolekcje. Figurki zwierzęta, postacie z ulubionych bajek czy figurki bohaterów z  komiksów potrafią inspirować i pobudzać twojego malucha do kreatywności w wymyślaniu różnych zabaw i przeżywania niesamowitych przygód. . Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju figurek. Figurki dla chłopców obejmują bohaterów z popularnych seriali i filmów, np. figurki Transformers czy Star Wars. Dla dziewczynek oferujemy liczne zbiory figurek My Little Pony, Hello Kitty, czy Amygami. W naszych zbiorach nie brakuje również uniwersalnych figurki dla chłopców jak i dziewczynek  takich jak AngryBirds, czy Minecraft. Niezależnie od wieku zabawa figurkami to frajda, którą kochają wszystkie dzieci.. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne w sklepie artykuły spełniały wszystkie normy i były zgodne z największymi oczekiwaniami.

Figurki zabawki - Figurki postaci dla dzieci

Dzieci a także nastolatki uwielbiają kolekcjonować różnego typu gadżety, zabawki czy figurki przedstawiające postaci z np. z bajek. W  dziecięcych zabawkach nie może zabraknąć figurek bez których z pewnością świat dziecięcych zabawek byłby o wiele mniej ciekawy, bo figurki są jednymi z najbardziej uniwersalnych zabawek, które gwarantują dzieciakom wspaniałą i długotrwałą rozrywkę. W zestawach oraz kolekcjach możemy znaleźć figurki o przeróżnych kształtach, kolorach i rozmiarach. Figurki są zabawkami, które na pewno rozwijają wyobraźnię dziecka. Co więcej stanowią doskonały wstęp pasji, jaką jest kolekcjonowanie. Dzieci Mogą je zbierać, bawić się nimi czy wymieniać się figurkami z innymi dziećmi. 

Figurka dla dzieci - Wkrocz w świat fantazji 

Zabawa figurkami pozwala dzieciom realizować ich pasje jak i pobudzać ich najbardziej nieprawdopodobne fantazje. Te zabawki to nie tylko same figurki lecz wszelkiego rodzaju dodatkowe akcesoria, które wzbogacają tylko zabawę. Daj swojemu dziecko możliwość przeniesienia się w świat jego ulubionej bajki czy komiksu.Zestawy figurek dla chłopców z wieloma dodatkami takimi jak Bob Budowniczy czy  Minecraft zapewnią wciągającą i ciekawą zabawę na wiele godzin. Twój maluch dzięki nim może samodzielnie składać figurki, którymi następnie będzie mógł wyruszyć w niesamowitą przygodę. Dla dziewczynek czekają ciekawe zestawy figurek z popularnej i uwielbianej bajki Kraina Lodu, niech jeszcze raz przeniesie się w świat tej niesamowitej i pełnej przygody historii. Ciekawą także propozycja są figurki Hatchimals magiczne jajka, gdzie zadaniem Twojego dziecka jest opieka nad jajkiem, w którym czeka na niego jeden z 70 stworków Hatchimlas. Od samego początku maluch nie wie jaki stworek znajduje się w środku. Więc jednym z podstawowych elementów zabawy jest zgadywanie oraz okazywanie czułości ponieważ kiedy stworek się wykluje będzie potrzebował pomocy , dzięki temu Twoje dziecko nauczy sie odpowiedzialności a także troski.