Odgrywanie ról i przebrania

Jest 1690 produktów.

Pokazano 1-12 z 1690 pozycji

Aktywne filtry

Zabawki odgrywanie ról

Dzieci, które skończyły pierwszy rok życia potrafią już obserwować świat dorosłych i ich zachowanie. W przypadku dzieci, które skończyły drugi rok życia następują już pierwsze próby naśladowania dorosłych. Od trzeciego roku życia maluchy regularnie starają się już postawić w roli dorosłych i imitować ich zachowania. Z myślą o ułatwieniu zabawy w naśladowanie powstały zabawki służące do odgrywania ról. Imitują one przedmioty ze świata dorosłych i pozwalają dziecku bezpiecznie wcielić się w różne role. Znajdziemy zatem zabawki które umożliwią odgrywanie ról kucharskich, budowlanych czy też lekarskich. Dzięki naśladowaniu przy użyciu zabawek do odgrywania ról pociecha zdobędzie wiedzę na temat tego jak zachować się w różnych sytuacjach. Zabawki pomogą również rozwinąć wyobraźnię dziecka, nauczą je współpracy czy też pozwolą pokonać jakieś obawy lub ograniczenia.

Zabawki do odgrywania ról

Dzieci chcą być i robić to samo co ich rodzice. Z całą pewnością do najczęściej naśladowanych czynności przez dzieci należy gotowanie. Praktykując z maluchem zabawę w gotowanie można mu przekazać niezbędną wiedzę na temat podstaw zdrowego żywienia oraz kultury przy stole. Obecnie na rynku dostępna jest bardzo szeroka gama produktów umożliwiających zabawę w gotowanie - od kuchni dla dzieci po zabawkową żywność. Korzystając z tego rodzaju zabawek dziecko zdobędzie nie tylko niezbędne zdolności manualne ale jednocześnie w bezpieczny sposób będzie mogło zaznajomić się z podstawowymi przepisami. Zabawa w gotowanie w dziecięcych latach zaprocentuje u dziecka już w dorosłym życiu kiedy to bez problemu będzie mogło przygotować dania na jakie tylko ma ochotę.

Odgrywanie ról zabawki

Poznaj dostępne w sklepie Hapik.pl zabawki do odgrywania ról skierowane dla młodszych dzieci oraz przedszkolaków. Naśladowanie dorosłych przy użyciu zabawek takich jak narzędzia czy tez zestaw małego lekarza nie tylko zapewnią dziecku frajdę ale również pozwolą rozwinąć wiele nowych umiejętności.