Choose a searcher

Kuchnia i dom

Jest 387 produktów.

Pokazano 1-12 z 387 pozycji

Aktywne filtry

Kuchnie dla dzieci – zabawki

Zabawkowe kuchnie dla dzieci to bez wątpienia dobry pomysł na prezent dla dziecka. Nada się idealnie nie tylko dla dziewczynki, ale również dla chłopca. Kuchnie- zabawki są w pełni wyposażone w najpotrzebniejsze elementy. W naszej ofercie można znaleźć wiele kuchni, w różnych kolorach, dopasowując ją idealnie do predyspozycji dziecka. Oprócz kuchni w naszym sklepie można znaleźć wiele dodatkowych elementów- zestawy obiadowe czy tace z naczyniami idealnie nadającą się do podawania podwieczorków. 

Kuchnie dla dzieci to nie tylko zabawka do pokoju dziecka, ale idealnie nada się również do sali zabaw w przedszkolu lub w żłobku. 

Pamiętajmy, aby dobrać odpowiednią kuchnie do wieku dziecka. Niektóre z naszych ofert są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

Zabawkowe kuchnie dla dzieci-walory edukacyjne

Dzieci podczas zabawy pobudzają wyobraźnie, zabawa w dom, jako mama gotująca obiad, lub kucharz słynnej restauracji nauczy małego użytkownika kuchni dla dzieci, ról społecznych. Naśladując osoby dorosłe podczas czynności związanych z gotowaniem uczą się przygotowywać posiłki, podawać do stołu, uczą się porządku, a wszystko to odbywa się podczas świetnej wielogodzinnej zabawy. 

Kuchnia dziecięca - zabawa w dom i kuchnie

Mając już kuchnie dla dzieci, jest teraz czas na to, aby podarować dziecku zabawkę dzięki, której w swojej kuchni będzie mógł zrobić coś naprawdę. W naszej ofercie znajdziecie zabawkę dzięki której Twoje dziecko będzie mogło wykonać czekoladowe pisanki, lizaki lub ciasteczka.  Ta zabawka z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę ! sprawdź Frozen 12807 zestaw naczyń a także SIMBA 1210 naczynia kuchenne na suszarce