Choose a searcher

Mały majsterkowicz

Jest 147 produktów.

Pokazano 1-12 z 147 pozycji

Aktywne filtry

Mały majsterkowicz dla dziecka

Twoje dziecko kocha budować i konstruować? Podaruj mu zatem zestaw mały majsterkowicz. W naszym sklepie znajdą Państwo duży wybór zabawek dla małych majsterkowiczów.

Mały majsterkowicz - zabawki dla dzieci

Twoje dziecko interesuje się tym co i jak jest zrobione? Uwielbia rozkręcać i skręcać różne przedmioty? Fascynuje go tata podczas pracy w warsztacie? Narzędzia używane przez dorosłych nie nadają się do zabawy przez dzieci. Idealne dla niego będą zabawkowe narzędzia, które bardzo przypominają prawdziwe narzędzia. Dzięki nim mały majsterkowicz, będzie mógł przybijać gwoździe, ciąć piłą, czy nawet dokręcać śruby. Dodatkowo zabawkowy warsztat idealnie wypełni pokój małego majsterkowicza, jak również sale zabaw w przedszkolach. Wszystkie zabawki są bezpieczne dla dziecka, mają niezbędne certyfikaty i atesty, dzięki czemu mamy pewność, że nasze dziecko jest bezpieczne podczas wielogodzinnej zabawy. Oprócz narzędzi w naszym sklepie możecie znaleźć również  drewniane lub plastikowe klocki, które nasz mały majsterkowicz będzie miał za zadanie skonstruować zwierzątko, pojazd lub inny przedmiot. Kropką nad I będzie dobór odpowiedniego stroju i kasku.  

Zestaw majsterkowicza dla dzieci – zalety

Zabawa w małego majsterkowicza może być początkiem wspaniałego hobby Twojego dziecka. Zabawki służące do majsterkowania rozwijają inteligencję, kreatywność, zręczność, umiejętności manualne, pobudzają wyobraźnie, oraz uczą skupienia uwagi. 

W swojej ofercie posiadamy między innymi POLESIE 59307 zestaw narzędzi ,a także klocki drewniane konstruktor EICHHORN 100039085