Artykuły szkolne

Jest 617 produktów.

Pokazano 1-12 z 617 pozycji

Aktywne filtry

Artykuły szkolne - duży wybór

Znajdujące się w naszym sklepie artykuły szkolne to bardzo szeroka gama produktów, które okażą się przydatne nie tylko podczas zajęć lekcyjnych, ale również w trakcie zabawy. Ciężko jest wyobrazić sobie lekcje bez podstawowych artykułów szkolnych w postaci piórników, przyborów do pisania itd.

Art szkolne w sklepie Hapik

Artykuły szkolne towarzyszą nam od najmłodszych lat szkolnych przez całe życie. Sięgamy po nie nie tylko podczas zajęć lekcyjnych, ale również w przypadku pracy zawodowej czy też kreatywnej. Kredki pozwalają dziecku wyrazić się kreatywnie, plastelina daje szansę tworzenia pierwszych, własnych projektów, a nożyczki i papier kolorowy tworzyć unikalne artystyczne prace. W naszej ofercie posiadamy również piórniki, plecaki, farby, gumki do ścierania czy też zeszyty.

Torby i plecaki szkolne w dobrej cenie

W naszej stałej ofercie posiadamy nie tylko plecaki, ale również worki szkolne w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferowane modele plecaków dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i rozmiarowej. Nie zabrakło oczywiście plecaków z motywami pochodzącymi z popularnych bajek, filmów i kreskówek. Podstawowe modele plecaków dla dzieci można w naszym sklepie zakupić już od kilkudziesięciu złotych.

Art szkolne online w sklepie Hapik.pl

W naszym asortymencie znajdziesz wszystko to czego potrzebuje uczeń i przedszkolak od kredek, po notatniki i piórniki a na plecakach kończąc. Posiadamy artykuły szkolne dedykowane dla dzieci w różnym wieku i danym etapie edukacji szkolnej. Zakupisz u nas szeroką gamę artykułów plastycznych, które pozwolą dziecku wykazać się twórczo jak i też praktyczne akcesoria biurowe, które sprawdzą się w każdej sytuacji.

Tanie artykuły szkolne i biurowe

Zakup wyprawki szkolnej może być sporym obciążeniem dla budżetu rodzinnego. Zdajemy sobie sprawę, że niezbędne artykuły szkolne potrzebne do rozpoczęcia edukacji takie jak kredki, zeszyty, ołówki, cyrkle, farby nie zawsze należą do tanich, zwłaszcza gdy trzeba kupić ich większą ilość. Z tego też względu przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty i promocje, które pozwolą ograniczyć koszt zakupu artykułów szkolnych, jak i też biurowych.