Choose a searcher

Klocki

Jest 3501 produktów.

Pokazano 1-12 z 3501 pozycji

Aktywne filtry

Jak powstają budowle, te małe i te większe? Z klocków

Klocki są zarazem najprostszą jak i skomplikowana zabawka. Tworzenie różnorodnych budowli z klocków ograniczone jest wyłącznie granicami wyobraźni. Są idealna formą spędzania  czasu dla dzieci w każdym wieku oraz dorosłych. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości, więc Twój maluch może się nimi bawić wszędzie nawet w ogrodzie.

Zdecydowanie jednym z lepszych prezentów dla naszych pociech, są dobrej jakości klocki. Pozwalają one właściwie rozwijać wyobraźnię przestrzenną oraz kreatywność, a do tego pomagają poprawić chwytliwość dłoni. Dodatkowo, nie starzeją się tak szybko, jak wiele innych zabawek i świetnie się sprawdzą w rękach małych, jak i nieco większych dzieci. W tej kategorii znajdują się klocki magnetyczne, drewniane, a także plastikowe i konstrukcyjne. Wszystkie modele mogą być częścią wielu różnych zabaw, zapewniając setki godzin radości. Mamy w asortymencie produkty znanych marek, takich jak np.: Lego, Geomag, Playmobil, Cobi, Goki i wielu innych.

Ulubione klocki dla dzieci? Zależy od wieku

Rodzajów klocków jest bardzo dużo jest to pojemna kategoria, mogą być bardzo różne.  Różnić się mogą od siebie materiałem, z którego są wytworzone, wielkością oraz kształtem, a także ich przeznaczeniem. Dla najmłodszych ze względu bezpieczeństwa polecane są klocki duże, wykonane z miękkich materiałów, by zmniejszyć ryzyko zadławienia czy urazu. Dla starszych dzieci polecane są klocki plastikowe lub konstrukcyjne, które idealnie wspomagają kreatywność. Im więcej elementów, tym większa zabawa. Mali konstruktorzy w naszej ofercie znajda szeroki wybór popularnych klocków Lego, Cobi czy  zestawów Playmobil. Do najmłodszych dzieci mamy ofertę interesujących klocków obrazkowych. Klocki są idealnym pomysłem na prezent dla każdego dziecka, chłopca i dziewczynki, przedszkolaka oraz ucznia, a wspólna zabawa z rodzicami przyniesie wspaniałe wspomnienia na lata i będzie miło spędzonym czasem.

Klocki do budowania: LEGO i nie tylko

Jedną z najsłynniejszych marką klocków są klocki LEGO zrzeszające pokolenia. A to nie koniec. Jest jeszcze interesujący świat Playmobil, pełen zestawów klocków dla chłopców  jak i dziewczynek i wielu innych producentach klocków.Klocki to jedne z najpopularniejszych i zabawek, jakie możemy podarować naszemu dziecku. Zestawy klocków pobudzają wyobraźnię i kreatywność, a także rozwijają umiejętność logicznego myślenia.