Choose a searcher

Zabawki edukacyjne

Zabawki edukacyjne dla dzieci - sklep hapik.pl stawia na pierwszym miejscu bezpieczną zabawę, szczęście małych dzieci i prawidłowy rozwój psychofizyczny. Nauka przez zabawę jest nie tylko bardziej efektywna dla dzieci – małe dzieci są również bardziej chętne do ciężkiej pracy, mogą się bardziej skoncentrować i lepiej uczyć się nowych umiejętności.

Filtruj według

Marka

Marka

Wiek

Wiek

Płeć

Płeć

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3 000,00 zł

Jest 7436 produktów.

Pokazano 1-12 z 7436 pozycji

Aktywne filtry

Jako rodzice jesteśmy dumni, że nasze dzieci dorastają poprzez zabawę. Mamy również nadzieję, że jesteś szczęśliwy i dumny ze swoich dzieci. Dlatego internetowy sklep z zabawkami edukacyjnymi hapik.pl oferuje szeroką gamę zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. Są to między innymi książki, gry planszowe, zabawki sensoryczne czy zabawki rozwijające wyobraźnię i zdolności motoryczne.

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla najmłodszych. Sprawdź zabawki edukacyjne, które idealnie łączą aspekt zabawy jak i też możliwość nauki. Zabawki edukacyjne dla dzieci - rozwój dziecka w pierwszych miesiącach życia jest niezwykle istotny i ma wpływ na jego przyszłość. Dlatego tak istotne jest dobranie odpowiednich zabawek. W tym przypadku polecamy zabawki edukacyjne. Poprzez zabawę, tego rodzaju zabawki uczą malucha koordynacji własnych ruchów oraz logicznego myślenia. Zabawki edukacyjne zawsze należy dobrać do wieku dziecka. Zupełnie inne sprawdzą się w przypadku rocznego dziecka, a inne w przypadku trzylatka. Sprawdź również  zabawki plastyczne dla dzieci 

Edukacyjne zabawki odpowiednie do każdego wieku dziecka

Obserwacja kiełkujących roślin, nauka literek i liczb, poznawanie zwierząt żyjących w różnych zakątkach świata… To tylko wybrane okazje do świetnej zabawy połączonej z dowiadywaniem się nowych rzeczy w wieku przedszkolnym. A może już czas na pierwsze instrumenty lub zestawy naukowe, które pomogą rozbudzić pasję na całe życie? Ani się obejrzysz a zabawki edukacyjne dla dzieci zmienią się w fachową literaturę i sprzęt niezbędny do poszerzania wiedzy i umiejętności w dorosłym życiu.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt i starszych dzieci

Z nami wesprzesz rozwój maluszka, nie tylko dzięki drewnianym puzzlom, sorterom czy piłkom do przechodzenia przez elastyczne liny. W hapik.pl możesz również kupić instrumenty muzyczne odpowiednie dla małych dzieci, drewniane samochody i zwierzęta na kółkach. Po ukończeniu 6 roku życia udostępniamy różne zestawy edukacyjne do przeprowadzania eksperymentów, wykonywania konstrukcji mydlanych czy manipulatorów, a także globusów, teleskopów i manekinów.

Edukacyjne zabawki - nauka poprzez zabawę

Zabawki naukowe to świetny pomysł na spędzenie czasu z dziećmi i zainteresowanie ich światem nauki. Zabawki edukacyjne mają za zadanie szerzyć wiedzę. Pełnią funkcję edukacyjną, co jest ich główną zaletą. Podczas zabawy dzieci uczą się, rozumieją i odkrywają świat. Zmysły i umysł to dwie rzeczy, które głównie pomagają zrozumieć świat. Edukacyjne zabawki ułatwiają proces edukacyjny i przyciągają jak najwięcej zmysłów, m.in. Wzrok, słuch, węch lub dotyk. Jest źródłem wielkiej przyjemności w odkrywaniu i tworzeniu. Nie tylko dla dzieci, ale także dla ich rodziców.

Czytaj więcej

Dlaczego warto wybrać zabawkę edukacyjną?

W trakcie zabawy dzieci zaczynają rozumieć świat. Podczas rysowania i malowania zapamięta kształty i kolory oraz rozwinie kreatywne myślenie i wyobraźnię. Kiedy jego małe rączki cierpliwie składały klocki lub elementy, odkrył prawa fizyki. Kiedy przystąpił do testu, ugruntował i poszerzył swoją wiedzę. Nauka może być świetną zabawą. Zwłaszcza jeśli kupiłeś dydaktyczne zabawki, które są specjalnie opracowane, aby wspierać funkcje poznawcze Twojego dziecka, a jednocześnie dostarczać wiele wspaniałej rozrywki. Sprawdź czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru.

Jaką zabawkę edukacyjną podarować dziecku?

Zabawki naukowe mają za zadanie wspierać rozwój dzieci. Aby było to możliwe, muszą być odpowiednie dla jego wieku. Jeśli wybór jest błędny, tylko zniechęcą malucha. Z myślą o najmłodszym dziecku zaprojektowano wiele interaktywnych zabawek edukacyjnych, które przykuwają uwagę kolorowymi światłami, przyjaznymi dźwiękami i ciekawymi funkcjami. Dla starszych dzieciaków dobrą propozycją są mikroskopy, klocki do budowania struktur przestrzennych, wzbogacanie wiedzy o grach i urządzenia eksperymentalne. Ten ostatni sprawi, że Twoje dziecko stanie się badaczem lub badaczką i zachęci je do odkrywania oraz nabywania umiejętności z różnych dziedzin nauki poprzez eksperymenty.

Uczące i pomysłowe zabawki dla przedszkolaków

Dwulatki i przedszkolaki wykazują duże zainteresowanie otaczającym ich światem. Zabawki naukowe będą wspierać ich w zdobywaniu nowej wiedzy i rozwijaniu umiejętności. Nieocenione będą gry, które pomogą w nauce pierwszej litery lub cyfry. Przedszkolaki potrzebują również zegara edukacyjnego, dzięki któremu nauczą się czytać godziny, lub pióra mówionego z serią pytań, testów i quizów. Jeśli Twoje dziecko lubi gry w budowanie, możesz podarować mu klocki dla dzieci do stworzenia przestrzennej struktury. Odpowiednie są również touchpady, które zapoznają dzieci z nowoczesną technologią.

Pomoc naukowa w postaci zabawek naukowych

Zabawki naukowe dla dzieci w wieku szkolnym mogą poszerzyć i usystematyzować wiedzę nabytą w programie nauczania. Przy zakupie rodzice powinni rozumieć zainteresowania uczniów. Dla pociech lubiących eksperymentować dostępne są różne urządzenia eksperymentalne, mikroskopy i teleskopy. Jeśli chłopcy lubią mechanikę, mogą użyć tego zestawu do wykonania samochodów lub samolotów. Gdy pasjonują się elektroniką i elektromechaniką, mogą przeprowadzić wiele eksperymentów za pomocą specjalnych zestawów. To samo dotyczy innych dziedzin naukowych. Znajdź odpowiednie zabawki naukowe w sklepie internetowym hapik.pl

Szukasz zabawek dla chłopców sprawdź kategorię pojazdy dla dzieci !!