Choose a searcher

Blocki

Jest 74 produktów.

Pokazano 1-12 z 74 pozycji

Aktywne filtry

Klocki Blocki to idealny pomysł na prezent dla dziecka w różnym wieku. Klocki Blocki, tak jak klocki Cobi oraz klocki Lego posiadają różne zestawy o odmiennej tematyce. W zestawach Blocki znajdziesz między innymi komendę policji, remizę strażacką, bazy wojskowe, więzienia, farmy, place budowy i wiele innych. Seria Blocki zawiera także różnego typu pojazdy jak  koparki, samochody policyjne, łodzie, wózki widłowe, dźwigi, wozy strażackie, ciężarówki, wozy transportowe, lawety, cysterny. Możemy także tworzyć rozmaite konstrukcji, gdyż marka Blocki oferuje zestawy do składania. Możemy z 299 elementów złożyć duży wóz strażacki więc z pewnością jest to zabawa na wiele godzin. Klocki Blocki można także łączyć z innymi klockami znanych marek, gdyż posiadają uniwersalną konstrukcję. 

Klocki Blocki dla małego konstruktora i konstruktorki

Klocki Blocki to bogata kolekcja zestawów dla dzieci dedykowana małym konstruktorom, którzy uwielbiają budować coś z niczego. Dodatkowo klocki blocki są w pełni bezpieczne dla dzieci , dzięki wysokiej jakości wykonania a mogą się nimi bawić dzieci w wieku od 6 lat. Klocki Blockisą plastikowymi klockami zebranymi w różnorodne zestawy tematyczne. Dzieci na pewno ucieszy możliwość wyboru, a rodzice mogą cieszyć się z faktu, że dziecko wybiera formę zabawy, która będzie doskonalić umiejętności takie jak logiczne myślenie, rozwijanie kreatywności, rozwijanie umiejętności konstruktorskich oraz zdolności manualnych. Klocki są zajmujące, ciekawe i przyciągają uwagę dzieci.

Klocki Blocki - wspaniały świat dla chłopców i dziewczynek

Zestawy klocków Blocków przeznaczone są dla chłopców i dla dziewczynek. Dziewczynki mogą przenieść się do świata Lalilandii, gdzie może pobawić się w gwiazdę filmową. Chłopcy natomiast mogą odbyć pełna przygód podróż w kosmos, dodatkowo mogą zainteresować samochodami transportowymi oraz niesamowitymi maszynami takimi jak samoloty. Równie ciekawy propozycjami klocków Blocki będą zestaw policyjny, zestaw z pociągiem czy strażą pożarną. To co na pewno zwraca uwagę to ,że jakość produktu idzie w parze z jego ceną. Klocki Blocki nie są drogimi klockami, a mogą zapewnić dziecku ogrom zabawy, która może być kontynuowana długo po złożeniu zestawu. Dodatkowo, klocki Blocki są kompatybilne z klockami innych producentów, co daje maluchowi więcej możliwości zabawy różnymi zestawami jednocześnie. Dzięki klockom Blockom zabawa z pewnością będzie udana!