Towarzyskie

Jest 292 produktów.

Pokazano 1-12 z 292 pozycji

Aktywne filtry

Gry towarzyskie dla dzieci i dorosłych

Szukasz sposobu na wspólne spędzenie czasu z dziećmi? A może pomysłu na to jak urozmaicić spotkanie ze znajomymi? Z pomocą przychodzą tutaj gry towarzyskie z naszej oferty. W sklepie Hapik.pl znajdziesz bogaty wybór gier towarzyskich. Oferujemy gry planszowe dopasowane do różnego wieku oraz upodobań tematycznych.

Gry planszowe - szeroki wybór

Gry planszowe to znakomity sposób zacieśnienia relacji społecznych oraz rodzinnych. Dzięki nim nie tylko maluchy mogą liczyć na doskonałą zabawę. Element rywalizacji sprawia, że również dorośli stają się miłośnikami gier planszowych.

gry towarzyskie - planszówki

Wiek gracza - dopasuj gry planszowe do uczestników zabawy

Wybierając gry planszowe istotnych jest kilka czynników. Jednym z nich jest liczba graczy ( minimalna oraz maksymalna ) oraz wiek graczy. Źle dobrane sprawią, że zabawa straci na atrakcyjności. Najlepiej zatem aby gra towarzyska taka jak planszówka była skierowana do szerokiego grona odbiorców - na przykład od 6 roku życia w górę.

Gry imprezowe dla wielu osób

W trakcie kinder balu czy też innej imprezy dla dzieci nie może zabraknąć różnorakich atrakcji. Polecamy zatem wyposażyć się w gry towarzyskie dla młodszych jak i starszych dzieci. Znajdziesz u nas zarówno karty jak i klasyczne gry towarzyskie.