Choose a searcher

Niemowlęce

Jest 2948 produktów.

Pokazano 1-12 z 2948 pozycji

Aktywne filtry

Zabawka dla niemowlaka

Zabawki przeznaczone dla najmłodszych dzieci powinny spełniać szereg warunków i być w pełni bezpieczne co mają potwierdzać odpowiednie atesty. Zabawki dla niemowlaka muszą mieć zaokrąglone brzegi, nie mogą być zbyt głośne czy też wykonane z toksycznych materiałów. Najlepiej aby zabawka dla niemowlaka zachęcała również malca do wykonywania różnorodnych czynności jakim jest w stanie sprostać na tak wczesnym etapie życia. Mowa tutaj chociażby o zabawkach, które zachęcą pociechę do nauki raczkowania.

Zabawki dla niemowląt

Szukasz zabawki, która przeniesie niemowlaka lub też roczne dziecko do świata pełnego przygód? Tak aby niemowlak mógł poznać świat kształtów, kolorów czy też zwierząt? Idealnym wyborem będą zatem zabawki interaktywne dla niemowląt. Wprowadź dziecko do świata poznawania cyfr, literek czy też pierwszych słów dzięki interaktywnym zabawkom.

Zabawki edukacyjne dla niemowląt

Dobranie odpowiedniej zabawki dla niemowlaka nie jest prostą kwestią. Dla maluszka najważniejsze bowiem jest na tak wczesnym etapie życia poczucie bezpieczeństwa i bliskości oraz zaspokojenie podstawowych potrzeb fizjologicznych. Wcale jednak nie oznacza to, że można pominąć aspekt rozwoju dziecka. Znakomicie w takim przypadku sprawdzą się zabawki edukacyjne dla niemowlaków. Muszą być one oczywiście w pełni bezpieczne i dostosowane do etapu rozwoju na którym znajduje się pociecha.

Jak wybierać zabawki dla niemowląt?

Jednymi z bardziej popularnych zabawek w ostatnim czasie są szumisie. Zabawki te występują w postaci misiów, które wydają spokojny i cichy szum imitujący dźwięk jaki dziecko słyszało będąc w brzuchu mamy. W taki sposób szumisie pomagają dziecku mieć spokojny sen. Wybierając zabawki dla niemowląt warto zwrócić również uwagę na zabawki do wózka. Występują one w różnych kolorach oraz kształtach i podobnie jak szumisie wydają z siebie przyjemne dla ucha dziecka dźwięki. Ich zadaniem jest pobudzenie zmysłu wzroku i słuchu maluszka. Za sprawą tego rodzaju zabawek niemowlak jest w stanie cierpliwie znieść spacer. Do zabawek jakie można wybrać dla niemowlaka z całą pewnością należy zaliczyć jeszcze grzechotki. Pomagają one w procesie ząbkowania umilając dziecku czas i sprawiając, że ten okres nie będzie kojarzyć się wyłącznie z bólem.