Choose a searcher

Zabawki drewniane

Jest 488 produktów.

Pokazano 1-12 z 488 pozycji

Aktywne filtry

Zabawki drewniane dla dzieci

Zabawki drewniane znów wracają do łask, stają się coraz popularniejszą alternatywą dla zabawek z innych tworzyw. Zabawki drewniane to nie tylko klocki, w naszej ofercie można znaleźć drewniane pacynki, figurki, zwierzątka do ciągnięcia, czy przeróżnego typu układanki i wiele innych zabawek drewnianych.

Szeroki wybór zabawek drewnianych pozwoli Ci wybrać odpowiednią zabawkę dla  swojego dziecka. Zabawki drewniane są odpowiednie dla niemowlaka jak również dla dzieci starszych, dla chłopców i dziewczynek. Wszystkie zabawki drewniane dostępne są w atrakcyjnych cenach, wykonane z trwałego materiału, wykonane z niezwykłą estetyką i precyzją. 

Drewniane zabawki dla dzieci w rożnym wieku

Drewniane zabawki dla dzieci, to zabawki ponadczasowe, charakteryzują się dużą trwałością. Jest to ogromna zaleta, kiedy w rodzinie jest dużo dzieci, których zabawki przekazywane są z rąk do rąk, ciesząc inne maluchy lub nawet kolejne pokolenia. Zabawki drewniane świetnie sprawdzą się u niemowlaków, które poznają świat, biorąc niemal wszystko do buźki.

Zabawki drewniane dla dzieci wykonane z najwyższej jakości materiału, pozbawione są substancji toksycznych, dlatego nie są groźne podczas zabawy Naszego malucha. Kolejną zaletą jest to, że jedną zabawką drewnianą mogą bawić się dzieci w różnych przedziałach wiekowych. W ofercie posiadamy : puzzle drewniane smily 92drewniana układanka 4 elementy fisher price 2001chrupaniec opakowaniec trefl drewno 60793