• Nowy

EDGARD 44010 BAZGRAKI CZYTAJĄ WYRAZY

Dostępna ilość: 1
14,90 zł
Brutto

EDGARD 44010 BAZGRAKI CZYTAJĄ WYRAZY

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bazgraki czytają wyrazy i zdania - Czytanie sylabowe - Elementarz

Kto spotka na swojej drodze Ptysia? Co lubią i co kupują Bazgraki? Jak nazywają się zwierzęta, które fotografuje Fryga? Rozwiązuj łamigłówki, rebusy i zadania, ucząc się płynnego czytania! Bazgraki czytają wyrazy i zdania. Czytanie sylabowe. Elementarz to książka z ćwiczeniami opartymi na metodzie sylabowej, która daje szybkie i efektywne rezultaty w nauce płynnego czytania. Na każdej rozkładówce znajdują się duże ilustracje z dymkami dialogowymi oraz krótkie czytanki, które ułatwiają płynne czytanie ze zrozumieniem i skutecznie angażują uwagę dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Urozmaicone czytanki, zagadki oraz rebusy pozwalają dzieciom czerpać radość z czytania. Materiał został podzielony na małe porcje wiedzy i ćwiczeń tak, aby dziecko mogło samodzielnie śledzić tekst i rozwiązywać zadania. Atrakcyjne, krótkie teksty motywują do wielokrotnego podejmowania prób czytania i szybkiego osiągania płynności w czytaniu. Do książki dołączono również kolorowe naklejki.

Autorką zabaw opublikowanych  elementarzu jest Zuzanna Osuchowska, pedagog, terapeuta zajęciowy i redaktor publikacji dla dzieci. 

Uzupełnieniem elementarza jest zeszyt ćwiczeń z naklejkami Bazgraki czytają wyrazy i zdania. Czytanie sylabowe. Ćwiczenia. Pierwsze kroki w nauce czytania metodą sylabową warto podjąć z zestawem elementarza i ćwiczeń (Bazgraki czytają sylabami).

Wiek: 5+

Ostrzeżenie: Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat!

 

 

 

EDGARD
034328
1 Przedmiot

Opis

Wiek
5+
Płeć
Chłopiec
Dziewczyna

Zobacz także