• Nowy

SPIN 6060353 PAW PATROL NAJWIĘKSZA BAZA

Dostępna ilość: 4
999,99 zł
Brutto

SPIN 6060353 PAW PATROL NAJWIĘKSZA BAZA - 91cm

Ilość

Twoje dziecko uwielbia PAW Psi Patrol? Jeśli tak po prostu musi mieć tą bazę!

To właśnie tu się wszystko zaczyna, z tego miejsca psi super bohaterowie wyruszają w każdą misję ratunkową. Ta spektakularna 91 cm baza posiada w sobie niezliczoną ilość tajemniczych elementów. Wyposażona została w ruchome rampy ratunkowe, centrum dowodzenia, windę dla pojazdów, windę dla szczeniaczków, garaż dla pojazdów, lądowisko dla helikopterów. Wystarczy użyć odpowiednich przycisków, aby uruchomić efekty dźwiękowe lub świetlne oraz wysłać poszczególnych bohaterów na misje ratunkowe. 

Producent zadbał o wszystkie szczegóły. Kiedy pojazd porusza się po rampie światła na niej świecą, a z plecaka Chaes'a możesz wystrzelić nawet 3 pociski, które są załączone do zestawu.

Zabawa tą wieżą jest nie tylko ekscytująca, ale również nie ma końca dzięki wszystkim 6 figurkom szczeniaczków załączonych do zestawu. 

Zabawa z ta bazą pozwala nie tylko na odgrywanie różnorodnych scenek rozwój wyobraźni oraz kreatywności, ale również uczy odwagi oraz podejmowania odpowiednich decyzji kiedy ktoś potrzebuje naszej pomocy.

Zabawka jest wykonana bardzo estetycznie, z wytrzymałego plastiku. Wszystkie jej elementy przykuwają wzrok żywą kolorystyką. Aby zabawa była jeszcze fajniejsza wystarczy dokupić pojazdy DELUX - sprzedawane osobno.

W skład zestawu wchodzi:

- Największa baza Ultimate City Tower
- Pojazd Chaes'a
- Plecak Chaes'a z wyrzytnią
- 6 figurek szczeniaczków
- 3 pociski
- 3 arkusze naklejek
- instrukcja

Zasilanie: 5xAAA (brak w zestawie)

Wiek: 3+

Ostrzeżenie: Nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Małe elementy!

SPIN MASTER
012130
4 Przedmioty

Opis

Wiek
3+
Płeć
Chłopiec
Dziewczyna