Jakie zabawki dla rocznego dziecka ?

Jakie zabawki dla rocznego dziecka (2)

Zastanawialiście się jakie zabawki dla rocznego dziecka wybrać ? Zabawki edukacyjne są istotnym elementem by pomóc dziecku logicznie myśleć, rozwijać zmysły. Zabawki edukacyjne sprawią że dziecko z chęcią usiądzie i zainteresuje się zabawką atrakcyjne zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka przykuwają jego uwagę, dzięki czemu dzieci wyjdą z inicjatywą, by po nie sięgnąć, a jednocześnie wraz z rozrywką i emocjami młodych odkrywców niesie to za sobą rozwój i nowe umiejętności. Pomóż im rozwijać się intelektualnie, emocjonalnie, fizycznie poprzez zabawki edukacyjne, które dadzą mnóstwo szczęścia. To spory wkład w dziecięce szczęście i rozwój!

Jeździk jako zabawka dla rocznego dziecka

Świadomego poruszania się i kierowania swoim ciałem, dzieci uczą się od pierwszych lat życia. Twoje dziecko stawia pierwsze kroki? Je  dziecko w rozwoju ruchowym pomaga nabrać większej pewności w stawianiu pierwszych kroków. Ma korzystny wpływ na mobilność ruchową maluchy ćwiczą zmysł równowagi, koordynację ruchową i mięśnie nóżek  W ofercie naszego sklepu znajdziesz zabawki edukacyjne, które zapewnią dziecku doskonałe wsparcie podczas nauki chodzenia. Nauka chodzenia to „milowy krok” niezmiernie ważny zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. . Zabawki edukacyjne dla dzieci takie jak jeździk i pchacz sprawią że pierwsze kroki dla malucha będą łatwiejsze.

Jakie zabawki dla rocznego dziecka ?
Jakie zabawki dla rocznego dziecka ? Jeździk to dobry wybór wspomagający koordynacje dziecka.

JEŹDZIK SAFARI

Edukacyjny Auto Jeździk Safari to pierwszy pojazd dla najmłodszych. Siedzące dziecko ma za zadanie odpychać się nóżkami, co przy okazji zabawy wzmacnia jego mięśnie.

119,99 pln

JEŹDZIK MIŚ

Solidnie wykonana i bezpieczna zabawka z ruchomymi elementami. Wykonana z wysokiej jakości materiałów w żywej kolorystyce. Wyposażony w klakson, szerokie koła do różnych typów nawierzchni.

69,99 pln

Zabawki dla rocznego dziecka wspierające motorykę małą

W naszym sklepie oferujemy zabawki dopasowane do wieku możesz zachęcić dziecko poprzez zabawę do ćwiczenia wrodzonej cechy jaką jest motoryka małą każdy człowiek musi wykształcać i doskonalić ją. Klocki dla dzieci to zabawka edukacyjna która bardzo mocno wspiera dzieci w rozwijaniu koordynacji wzrokowo-ruchowej i sprawności manualnej. Układanie klocków niepozorna zabawka wspiera w rozwoju najważniejszych umiejętności budując dziecko pobudza kreatywność, uczy się cierpliwości oraz rozwiązywania problemów .

SMILY BĄCZEK SORTER

.Sortery pomagają rozwijać koordynację wzorkowo-ruchową.

49,99 pln

KRÓLEWSKI PAŁAC

Klocki drewniane Królewski pałac firmy Smily Play. Zestaw drewnianych klocków różnej wielkości, kształtu i koloru. Zabawka jest bezpieczna, edukacyjna i ekologiczna

ZNIŻKA

29,99 pln
19,90 pln
-10,09 pln -35 %

Drewniane zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

Drewniane zabawki pamiętają nasi dziadkowie, rodzice- my sami bawiliśmy się nimi i wiemy jak niezwykłe pomagają rozwinąć zdolności manualne oraz doskonalić pomysłowość. Pomimo że edukacyjne zabawki nie grają oraz nie świecą skutecznie przykują uwagę dzieci. Drewniane klocki, układanki, puzzle drewniane dla dzieci to zabawa czasochłonna, ale za sprawą układania puzzli dziecko stymuluje rozwój mózgu jednocześnie to znakomity trening pamięci i koncentracji i wspaniała zabawa! Razem z dzieckiem możesz wrócić do świata zabawy, poprzez zakup gotowych puzzli drewnianych lub zrobić je z maluchem. To będzie zabawne dla Ciebie i Twojego dziecka. Roczny maluch jest ciekawy wszystkiego co go otacza. Drewniane zabawki edukacyjne klocki i układanki zainteresują dziecko różnorodnością kolorami i kształtem zachęcą malucha do tego by usiadł i skupił się na układaniu co przyniesie mu mnóstwo frajdy. Pokaż dziecku jak świetnie możecie spędzać wspólnie czas.

Jakie zabawki dla rocznego dziecka ?

Jak wybrać odpowiednie zabawki dla rocznego dziecka?

Przy wyborze zabawek dla rocznego dziecka powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to czy zabawki mają odpowiednie atesty z jakich materiałów są wyprodukowane, czym pokryte, czy są bezpieczne dla rocznego dziecka, które instynktownie wkłada to co mu trafi w rączki do buzi. Główna koncepcją przy wyborze zabawki edukacyjnej powinien być jej wpływ na dziecko i zapewnienie od najmłodszych lat wsparcie w rozwoju intelektualnym i fizycznym.

Zabawki edukacyjne są tworzone z myślą o najmłodszych dla dzieci w wieku 1-wszego roku życia powinniśmy wybierać zabawki kolorowe, które przykują uwagę dziecka i zachęcą do pierwszych samodzielnych zadań najlepiej sprawdzą się sortery, drewniane instrumenty, kostki edukacyjne, zabawki sensoryczne, puzzle, są wielofunkcyjne więc zajmą czas i zaspokoją ciekawość.

Edukacyjne zabawki dla chłopców i dziewczynek.

Edukacyjne zabawki możemy podzielić na dwie kategorie:

  • Zabawki edukacyjne dla chłopców przede wszystkim – puzzle, klocki konstrukcyjne. Przy wyborze kierujmy się wiekiem dziecka by dobrać odpowiednie zabawki edukacyjne. Pojazdy drewniane są bardzo lubiane przez chłopców, interaktywne mapy, książeczki, instrumenty z drewna, gry planszowe i zręcznościowe. Nasz mały mężczyzna na pewno pomoże w wyborze odpowiedniej zabawki.
  • Zabawki edukacyjne dla dziewczynek – o to kilka przykładów –sorter, drewniane domki dla lalek, wózek-pchacz ,klocki, układanki, puzzle, książeczki, kolorowanki, drewniane instrumenty, lalki edukacyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poprzednim artykułem Jak wybierać puzzle dla dzieci ?

Zabawka edukacyjna – Idealny prezent na pierwsze urodziny malucha

Brak Ci pomysłu na prezent na roczek? W naszym sklepie mamy ogromny wybór zabawek, które zachwycą dziecko gdy obdarujesz je w jego pierwsze urodziny. Nasz sklep oferuje szeroki wybór zabawek dla rocznego dziecka, Znajdziesz tu zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka kolorowe zestawy fisher price, bogata oferta klocków i układanek które poprawią zdolności manualne i będą wspaniała zabawą. Dziecko stawia pierwsze kroki? Wybierz pchacz lub jeździk! Nie tylko będzie to dla malucha świetna zabawa ale dodatkowo będzie trenowało koordynacje. Produkty z atestem w pełni bezpieczne dla najmłodszych do wspaniałej i rozwijającej zabawy w domu.

RÓZOWY MIŚ PRZYTULANKA

Nauka w przyjemnej atmosferze. Uroczy i słodki różowy pluszowy Miś, który uspokoi maluszka będzie idealnym przyjacielem.Posiada dwa świecące przyciski na brzuszku, uczą cyfr, kształtów oraz kolorów. Dodatkową atrakcją będą 3 wesołe piosenki oraz zabawne odgłosy zwracają uwagę dziecka.

59,99 pln

ŻÓŁWIE BRZDĄCE DO KĄPIELI

Żółwie brzdące i ich mama będą świetnymi towarzyszami kąpielowych zabaw. Żółwiki przyczepiają się do skorupy mamy oraz do ścianek wanny. Każda z nóg mamy żółwików po zdjęciu jej skorupy zamienia się w kubeczki do przelewania wody z uchwytami w kształcie różnych figur geometrycznych.

59,99 pln

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *