Kolorowanki dla najmłodszych poznaj świat Świnki Peppy

kolorowanka-peppa

Kolorowanki Świnka Peppa -Peppa to zabawna bohaterka bajki dla dzieci. Wspólnie z Mama Świnka, Tatą Świnką i swoim bratem Georgem rozbawia dzieci. Świnki w bajce przedstawiają dzieciom różne sytuacje w śmieszny ciekawy dla nich sposób. Perypetie rodziny świnek oraz ich przyjaciół z chęcią oglądają przedszkolaki. Świnka Peppa w prosty sposób przedstawia sceny z codziennego życia. Peppa uczy „co robić a czego nie ” w śmieszny i zrozumiały dla dziecka sposób na zasadzie pytanie – odpowiedź. Świnka Peppa uczy dzieciaki że zawsze trzeba słuchać Mamusi i Tatusia ! Zawiera w sumie 40 kartek, w tym 2 z nadrukiem do pokolorowania, zestaw naklejek oraz linijkę 30 cm z gotowymi szablonami do rysowania kształtów.

Kolorowanki Świnka Peppa – świetna zabawa- ucz się z Peppą – poznaj kolor

Świnka Peppa kolorowanki dla dzieci oparta na bajce „świnka peppa” nauczy dziecko rozróżniania kolorów, odpowiedniego ich dobierania wzorując się na postaciach które dzieci widzą na ekranie. Bez problemu pomalują w ten sam sposób bohaterów bajki Świnki Peppy. Duży wybór kolorowanek Świnki Peppy dla dzieci znajdziesz w naszym sklepie hapik.pl. W wieku przedszkolnym malowanki są ważnym elementem rozwoju sprawności umysłowej i manualnej u dzieci. Ponadto kolorowanki świnka Peppa mogą pomóc dziecku ćwiczyć motorykę i precyzje wykonywania ruchów w ten sposób uczy się synchronizacji oko-ręka. Malowanki świnka Peppa to wspaniały początek by dziecko uczyło się cierpliwości, dążenie do niewychodzenia za linie nie jest łatwe, dziecko ćwicząc będzie osiągało coraz lepsze efekty.

Kolorowanka Świnka Peppa DIAKAKIS 185482522

Kolorowanka Peppa DIAKAKIS 185482522 Kolorowanka peppa - blok na spirali. Zawiera w sumie 40 kartek, w tym 2 z nadrukiem do...

11,99 pln

Koloruj na różne sposoby – kolorowanka świnka peppa

Kolorowanka Peppa oferuje blok z czystymi kartkami których dziecko może samodzielnie rysować i malować. Kolorowanki można kolorować na wiele sposobów farbami, kredkami, flamastrami, pastelami. Kolory mają duży wpływ na dziecko wpływają na jego emocje i samopoczucie naszej pociechy. Książeczki i Kolorowanki dla dzieci Świnka Peppa z ulubionymi postaciami zachęcą dziecko do zabawy która wpłynie korzystnie na jego rozwój. Sprawdź nasz wcześniejszy artykuł Jakie puzzle piankowe dla niemowlaka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *