• Nowy

TREFL MISTAKOS 02075 Walka o stołki

Dostępna ilość: 28
39,99 zł
Brutto

TREFL MISTAKOS 02075 Walka o stołki

Ilość

MISTAKOS Walka o stołki to fantastyczna gra zręcznościowa. Zapewni mnóstwo zabawy całej rodzinie, zarówno dzieciom jak i dorosłym. 

Zabawa polega na stworzeniu misternej konstrukcji z różnokolorowych krzesełek znajdujących się w zestawie. Grę rozpoczyna najmłodszy uczestnik, wybierając kolor swoich krzesełek oraz stawiając pierwsze z nich na środku stołu. Zadaniem kolejnych graczy jest dokładanie krzesełek ze swoich kompletów w taki sposób aby nie dotknąć blatu stołu. Jeśli jakiekolwiek krzesełko spadnie lub dotknie blatu, osoba, która dokładała swoje krzesełko zabiera je do siebie. Mistrzem zostaje ten, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich krzesełek!

Drugi wariant gry, zakład punkty karne za każde krzesełko, które upadnie. Przegrywa ten gracz, który po 10 rundach uzyska najwięcej punktów karnych.

Dwa warianty gry sprawiają, że zabawa nigdy się nie nudzi. Krzesełka to idealna zabawka na deszczowe, jesienne wieczory. Wspaniała rozrywka dla całej rodziny. Rozwija umiejętności manualne, ćwiczy koncentracje, zręczność oraz refleks. 

Proste zasady sprawiają, że jest to gra idealna również dla najmłodszych.

Zestaw zawiera 24 krzesełka w trzech kolorach.

Liczba graczy: 1-3

Wymiary opakowania: 24,5 x 14 x 10cm

Wiek: 5+

Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Małe części.

Trefl
012297
28 Przedmioty

Opis

Wiek
5+
Płeć
Chłopiec
Dziewczyna

Zobacz także