Choose a searcher
 Wyszukaj Promocje
Słowo kluczowe
wybierz Kategorie
wybierz Producenta
Na stanie
Niestandardowy

Świeczki

Filtruj według

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 2,00 zł

Świeczki

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Świeczki urodzinowe na tort

Każda impreza urodzinowa nie może obejść się bez tortu, a jak tort to i świeczki urodzinowe odpowiadające wiekowi jubilata. Pośród akcesoriów imprezowych od razu rzucają się w oczy świeczki i fontanny iskier na tort. Wśród tych produktów znajdziemy, zwykłe standardowe świeczki na tort, świeczki w kształcie cyferek, świeczki na pikerach oraz inne. Świeczki urodzinowe są niezbędne dodatkiem do tortów urodzinowych od wielu lat. Świeczkę urodzinową zastąpić możemy urodzinową strzelającą płomieniami fontanną tortową. Na pewno zrobi dobre wrażenie na zebranych gościach. Wiadomo, że jeżeli tort jest dobry to zabawa będzie udana. Jednak zanim przystąpimy do krojenia tortu, musimy zrobić dobre pierwsze wrażenie. Dlatego właśnie warto pomyśleć o odpowiednim przystrojeniu tortu w świeczki urodzinowe bądź race tortowe.

Świeczek na torcie urodzinowym nie może zabraknąć.

Jak wiadomo świeczki urodzinowe to bardzo ważna dekoracja tortu urodzinowego więc nie może ich zabraknąć, bo jak urodziny mogły by być świętowane gdyby nie było świeczek na torcie. Świeczki urodzinowe od zawsze akcentują radosna uroczystość, zwłaszcza że tradycja dmuchania świeczek urodzinowych na torcie sięga dalekich czasów. Kupując świeczki urodzinowe trzeba kierować się tym co Nasz solenizant lubi a oraz brać pod uwagę jego wiek. Podstawą przy wyborze świeczek urodzinowych jest kolorystyka i kształt. Więc jakie kupić świeczki? Wybór jest ogromny. Świeczki w kształcie cyferki, świeczki figurki, świeczki zwykłe w dużej ilości czy świeczki z kolorowymi płomieniami..

Sto lat, sto lat i dmuchamy świeczki!

Każdy z nas gdy był mały to pamiętamy, że rodzice kupowali nam tyle świeczek, ile lat kończyliśmy.

Celebrowanie urodzin może odbywać się na wiele sposobów, jednak zawsze pojawia się jeden stały element tort, w który wbite są świeczki urodzinowe. Dmuchanie świeczek urodzinowych na torcie poprzedza myślenie życzenia i jest to chwila która gromadzi wszystkich bliskich wokół jubilata. Zgodnie ze zwyczajem liczba świeczek na torcie musi odpowiadać liczbie ukończonych lat. Do czasu, Kiedy stała się zbyt duża i nawet dorosłemu człowiekowi brakło by tchu żeby zdmuchnąć aż tylu naraz świeczek urodzinowych. Na szczęście, aby ułatwić to zadanie małe tradycyjne świeczki urodzinowe na tort można zastąpić świeczkami w kształcie cyfr, dzięki czemu osoba dmuchająca świeczki ma do zdmuchnięcia jedną lub dwie świeczki zamiast kilkunastu. Sprawdź zabawki AGD dla dzieci