Sortuj wg: Nazwa produktu | Cena
SIMBA 7600001231 ZESTAW ŚNIADANIOWY Z TOSTEREM ECOIFFIER SIMBA 7600001231 ZESTAW ŚNIADANIOWY Z TOSTEREM ECOIFFIER
Cena: 59,99 zł
SZT

Zestaw śniadaniowy z tosterem firmy Simba.

Zestaw śniadaniowy z tosterem oraz 17 akcesoriami. Zobacz jak grzanki naprawdę wyskakują. Całość wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SIMBA 105143214 LALKA BONY PŁYWAJĄCA SIMBA 105143214 LALKA BONY PŁYWAJĄCA
Cena: 169,99 zł
SZT

Lalka Bouncing Babies Bony pływająca z delfinem firmy Simba.

Włóż lalkę do wody i zobacz jak pływa ze swoim przyjacielem delfinem. Idealna do wanny i basenu. Wykonana z wysokiej jakości materiałów. Wymagane baterie (nie dołączono).

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SIMBA 109200144 ENCHANTIMALS GŁOWA DO STYLIZACJI SIMBA 109200144 ENCHANTIMALS GŁOWA DO STYLIZACJI
Cena: 119,99 zł
SZT

Enchantimals Głowa do stylizacji firmy Simba.

Głowa do stylizacji z pięknymi włosami. Układaj i czesz je jak tylko chcesz. Do zestawu dołączono aż 12 akcesoriów do stylizacji włosów.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SIMBA 3716015 CENTRUM POMOCY SOS SIMBA 3716015 CENTRUM POMOCY SOS
Cena: 99,99 zł
SZT

Centrum Pomocy SOS firmy Simba.

Centrum Pomocy wyposażone w efekty dźwiękowe i świetlne, otwieraną bramę, mikrofon oraz ruchome elementy. W zestawie 3 samochody policja, ambulans i straż pożarna. Całość wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SIMBA 1092510290 STRAŻAK SAM JUPITER 2 W 1 SIMBA 1092510290 STRAŻAK SAM JUPITER 2 W 1
Cena: 169,99 zł
SZT

Strażak Sam Jupiter 2 w 1 firmy Simba.

Wóz strażacki 2 w 1, który po rozłożeniu zmienia się w remizę strażacką. Zestaw zawiera wóz Jupiter, quad Merkury, figurkę Strażaka Sama, 24 akcesoria strażackie. Jupiter wyposażony jest w efekty dźwiękowe i świetlne, po rozłożeniu w rampę, zjeżdżalnię dla pojazdów i działo. Całość wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FJK50 THOMAS TURBOSKOK UCIECZKA Z DŻUNGLI ZESTAW FISHER PRICE FJK50 THOMAS TURBOSKOK UCIECZKA Z DŻUNGLI ZESTAW
Cena: 229,99 zł
SZT

Zestaw Turboskok Ucieczka z dżungli firmy Fisher Price.

Zainspirowany filmowymi przygodami Tomka zestaw Turboskok – Ucieczka z dżungli zawiera Tomka z napędem, który potrafi jechać 2,5 razy szybciej niż standardowa lokomotywka TrackMaster™. A to nie wszystko, bo Tomek w wersji turbo potrafi wykonać niesamowitą sztuczkę: wyskakuje z torów w powietrze, wlatując do wnętrza znajdującej się w dżungli świątyni! Zupełnie tak jak w filmie, Tomek odkrywa nowe miejsca podczas podróży dookoła świata. W Ameryce Południowej jedzie przez dżunglę, a dzięki temu zestawowi dzieci mogą raz jeszcze przeżyć te ekscytujące przygody. Zestaw zawiera nie tylko turbolokomotywkę Tomka, lecz także dwa turbotory, które pozwalają dzieciom kontrolować prędkość. Przestaw przełącznik na turbotorze, aby kolor zmienił się na zielony. Gdy Tomek po nim przejedzie, lokomotywka przyspieszy! Przestaw kolor na żółty, a Tomek pojedzie w standardowej prędkości. Dzieci mogą eksperymentować z prędkością, posyłając Tomka na wielki zakręt na zboczu – w kierunku trawiastego stoku. Następnie Tomek wjedzie na wzgórze i wykona turboskok, przelatując przez świątynię! Dzieci mogą też posłać Tomka na zjazd ze wzgórza pod świątynią i przewrócić rosnące wzdłuż torów palmy.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FPW68 THOMAS TURBOLOKOMOTYWKI FISHER PRICE FPW68 THOMAS TURBOLOKOMOTYWKI
Cena: 99,99 zł
SZT

TM TF Turbolokomotywki firmy Fisher Price.

Uwielbiane przez dzieci lokomotywki z bajki Tomek i Przyjaciele mogą się ścigać szybciej niż kiedykolwiek! Turbolokomotywki z napędem TrackMaster™ to zabawkowe pociągi, które mogą ścigać się nawet 2,5 razy szybciej niż standardowe pojazdy TrackMaster™. Dzięki ponad dwukrotnie większej prędkości zabawa tymi lokomotywami TrackMaster™ dostarcza jeszcze więcej emocji. Oprócz tego dzieci mogą kontrolować prędkość pociągów za pomocą turbotorów. Maluchy mogą korzystać z dwóch dołączonych turbotorów w celu aktywowania większej prędkości pojazdu lub zmniejszenia jej. Przestaw przełącznik na turbotorze, aby kolor zmienił się na zielony. Gdy turbolokomotywka po nim przejedzie, pociąg przyspieszy!  Przestaw kolor na żółty, a turbolokomotywka pojedzie w standardowym tempie. Dzieci mogą łączyć turbotory ze standardowymi torami TrackMaster™ (sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności), aby urządzać wyścigi z przyjaciółmi, eksperymentować z różnymi prędkościami i sprawdzać, które z nich sprawdzają się najlepiej w danych sytuacjach. Wygląd tej linii pociągów Tomek i Przyjaciele również został odnowiony – turbolokomotywki mają wyjątkowe turbowyścigowe zdobienia!

3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
MATTEL FVJ01 MEGA BLOKS CIĘŻARÓWKA BUDUJ I ŚCIGAJ SIĘ MATTEL FVJ01 MEGA BLOKS CIĘŻARÓWKA BUDUJ I ŚCIGAJ SIĘ
Cena: 89,99 zł
SZT

Mega Bloks Ciężarówka Buduj i Ścigaj Się firmy Mattel.

Otwórz dużą ciężarówkę-zestaw do zabawy i wyjedź na zewnątrz samochodzikiem rajdowym do zbudowania wydającym realistyczne rajdowe dźwięki! Mali wielbiciele rajdów samochodowych mogą pędzić ku przygodzie podczas zabawy tą dużą ciężarówką i wydającym realistyczne dźwięki samochodzikiem wyścigowym! Przebuduj dużą ciężarówkę i wykorzystaj jej nadwozie jako podstawę do układania dołączonych do zestawu klocków i elementów toru rajdowego. Ustawiaj rampę na wiele sposobów i twórz rozmaite kaskaderskie wyzwania. Poślij samochód rajdowy na pęd po torze w kierunku mety, a po zakończeniu zabawy schowaj wszystko w ciężarówce i ruszaj na kolejny wyścig!

Wiek 1+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
MATTEL FTH77 HOT WHEELS TB MEGATOR MATTEL FTH77 HOT WHEELS TB MEGATOR
Cena: 199,99 zł
SZT

Hot Wheels TB MegaTor firmy Mattel.

Mega Tor Hot Wheels® Track Builder to najbardziej odjazdowy zestaw do budowania torów i robienia kaskaderskich sztuczek samochodowych! Zestaw łączy w sobie rozmaite elementy i można go konfigurować, by bawić się w różne kaskaderskie rajdy. Dzieci mogą się ścigać, robić sztuczki i stawiać wyzwania przyjaciołom, wykorzystując tę fantastyczną skrzynkę do robienia 3 innych popisów kaskaderskich: zjazdu grawitacyjnego, mega skoku i wyścigu równoległego. Rozpal dziecięcą wyobraźnię dzięki rozkładanemu zestawowi, ponad 240 cm toru i rozmaitym wyzwaniom, a także takim elementom jak punkt startowy, pętla, bramka na mecie i 2 wyrzutnie. Zestaw zawiera także Poradnik konstruktora. Młodzi rajdowcy mogą potrzebować pomocy rodziców do ustawiania poszczególnych sztuczek kaskaderskich. Wszystkie dołączone akcesoria można wykorzystać w połączeniu z innymi zestawami Track Builder po zapoznaniu się z instrukcjami i naklejkami objaśniającymi sposób przechowywania, konfiguracji i rozmontowywania. Złóż skrzynkę i umieść w jej wnętrzu wszystkie części, aby w prosty sposób przechowywać i przenosić zestaw. Zestaw zawiera 2 samochody do zabawy Hot Wheels®.

Wiek 6+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
MATTEL FTB66 HOT WHEELS CITY SUPER MYJNIA COLOR SHIFTERS MATTEL FTB66 HOT WHEELS CITY SUPER MYJNIA COLOR SHIFTERS
Cena: 139,99 zł
SZT

Hot Wheels City Super Myjnia Color Shifters firmy Mattel.

Supermyjnia Hot Wheels® oferuje wszystkie funkcje prawdziwej myjni samochodowej, w tym automatyczną taśmę, która przemieszcza auta przez wykorzystujący prawdziwą wodę zestaw. Zaskakujące funkcje zmiany koloru autek Color Shifters™ napędzają kreatywność i zachęcają do odgrywania różnych historyjek! Dzieci pociągają za uchwyt, wjeżdżają autem do myjni i uruchamiają automatyczną taśmę transportową. A gdy poleją swój samochodzik Color Shifters™ ciepłą wodą, w magiczny sposób zmieni on kolor! Następnie wysusz pojazd – automatyczna taśma transportowa za chwilę wrzuci go do zbiornika, w którym zmieni on swój kolor raz jeszcze! Teraz dzieci mogą zakręcić wiatrakiem, aby unieść samochodzik i osuszyć go, zanim wyruszą nim w kierunku kolejnej przygody! Supermyjnia samochodowa Hot Wheels® Color Shifters zachęca do kreatywnego myślenia, a dzięki fantastycznym funkcjom zmiany koloru zapewnia długie godziny radosnej zabawy. Myjnia ma też rozmaite punkty mocowania, umożliwiające łączenie jej z innymi zestawami i torami Hot Wheels® i tworzenie własnego świata odjazdowej samochodowej zabawy.

Wiek 4+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
MATTEL FWW30 KUPA ŚMIECHU MATTEL FWW30 KUPA ŚMIECHU
Cena: 89,99 zł
SZT

Kupa Śmiechu gra firmy Mattel.

Chwyć przepychacz i wykaż się refleksem w tej wesołej grze dla dzieci! Naciśnij spłuczkę, aby rzucić kostką do gry. Liczba na kostce określa, ile razy masz nacisnąć przepychacz do „udrażniania” toalety. Ale uważaj, bo przy każdym naciśnięciu przepychacza z toalety może wyskoczyć kupa! Pierwszy gracz, który ją złapie, zdobywa żeton. A jeśli uda Ci się złapać ją w powietrzu, zdobędziesz DWA żetony! Zwycięża gracz, który zdobędzie najwięcej żetonów!  Całe mnóstwo dobrej zabawy dla 2-4 dzieci w wieku od 5 lat. W zestawie 1 toaleta, 1 przepychacz, 1 kostka do gry i 10 żetonów. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Liczba graczy 2-4

Wiek 5+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER FXD08 INTERAKTYWNY PRZYJACIEL ROCK IT FISHER FXD08 INTERAKTYWNY PRZYJACIEL ROCK IT
Cena: 199,99 zł
SZT

Interaktywny przyjaciel Rock It firmy Fisher Price.

Interaktywna zabawka muzyczna dla dzieci Rockit uczy dziecko alfabetu, liczb, słówek po angielsku i nie tylko – a wszystko to podczas tańca i radosnej zabawy w towarzystwie wielokolorowych światełek! Rozkołysany Rockit i Glow wprost nie mogą się doczekać wspólnej interaktywnej nauki z Twoim maluchem! Przyjaciele wchodzą w interakcje ze sobą i z Twoim dzieckiem, zabawnie kołysząc się na boki oraz ucząc alfabetu, liczenia, kolorów, kształtów i nie tylko w rytmie ciekawych piosenek. Twoje dziecko będzie z radością odkrywać różne sposoby na zabawę i obserwować interakcje tych dwóch przyjaciół przy akompaniamencie kolorowych światełek i radosnych ruchów. Przybij piątkę! Rockit może nawet nagrać Twoje słowa i powtórzyć je jednym z 3 śmiesznych głosów! A ponadto dzięki technologii „Poziomy nauki” treści edukacyjne zmieniają się wraz z wiekiem dziecka! Zabawa, która rozwija. Wiedza: Rytmiczne piosenki i wypowiedzi uczą malucha alfabetu, kolorów, liczenia, kształtów, słówek po angielsku i nie tylko! Zmysły: Kolorowe światełka, wesoła muzyka, ruchy i rozmaite faktury angażują i stymulują zmysły dziecka. Ciekawość i zadziwienie: Twój maluch poznaje związki przyczynowo-skutkowe podczas odkrywania, jak sprawić, by Rockit i Glow zaczęli się ruszać przy akompaniamencie światełek i dźwięków.

Wiek 6 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FXX13 AKTYWIZUJĄCA MATA 4 W 1 MUZYCZNY OCEAN FISHER PRICE FXX13 AKTYWIZUJĄCA MATA 4 W 1 MUZYCZNY OCEAN
Cena: 299,99 zł
SZT

Aktywizująca Mata 4 w 1 Muzyczny Ocean firmy Fisher Price.

Twoje dziecko będzie przeżywać rozmaite morskie przygody podczas zabawy tą ulegającą transformacji matą gimnastyczną 4 w 1! Gruba kolorowa mata do zabawy, przyczepiane i stymulujące zmysły zabawki oraz podświetlany panel aktywności odtwarzający wesołe piosenki, dźwięki, melodie i wypowiedzi – to wszystko sprawia, że oceaniczne centrum aktywności zapewni Twojemu małemu odkrywcy całe mnóstwo edukacyjnej zabawy przez pierwszych kilka lat życia! Zabawa, która rozwija. Zmysły: Całe mnóstwo wyrazistych kolorów, rozmaite faktury, światełka i dźwięki angażują oraz stymulują rozwijające się zmysły dziecka. Sprawność ruchowa: Dziecko ćwiczy mięśnie i rozwija sprawność ruchową podczas interakcji z matą i zabawkami. Ciekawość i zadziwienie: Mali podwodni odkrywcy uczą się związków przyczynowo-skutkowych, kiedy odkrywają, że naciskanie przycisków na panelu aktywności uruchamia wesołe piosenki, dźwięki, melodie i wypowiedzi!

Wiek 0+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FXJ19 INTERAKTYWNY POCIĄG BEBO FISHER PRICE FXJ19 INTERAKTYWNY POCIĄG BEBO
Cena: 169,99 zł
SZT

Interaktywny Pociąg Bebo firmy Fisher Price.

Interaktywna zabawka Pociąg BeBo od Fisher-Price® z wesołymi postaciami na pokładzie zachęca dziecko do zabawy, nauki i raczkowania! Dołącz do BeBo, Belli i ich pieska. Twój mały konduktor naciska podświetlany komin, a pociąg rusza naprzód i odtwarza wesołą muzykę oraz wypowiedzi na temat alfabetu, kolorów, kształtów i nie tylko! Zabawka wykorzystuje też technologię „Poziomy nauki”, więc treści edukacyjne można dostosować do wieku i etapu rozwoju dziecka! Zabawa, która rozwija. Wiedza: Radosne piosenki i wypowiedzi uczą dziecko alfabetu, kolorów, kształtów, liczb i nie tylko. Sprawność ruchowa: Widok wesołych przyjaciół na pokładzie jadącego pociągu zachęca malucha do raczkowania za nim! Ciekawość i zadziwienie: Maluchy poznają związki przyczynowo-skutkowe, obserwując, jak naciskanie komina włącza światełka oraz dźwięki i sprawia, że pociąg zaczyna się poruszać.

Wiek 12 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FXK36 CLICK & LEARN LAPTOP FISHER PRICE FXK36 CLICK & LEARN LAPTOP
Cena: 89,99 zł
SZT

Laptop Malucha Klikaj i Ucz się firmy Fisher Price.

Ten wesoły interaktywny laptop to gwarancja radosnej zabawy! Twój mały komputerowy geniusz naciska, przerzuca i przesuwa różne elementy, słuchając ciekawych piosenek, dźwięków i wypowiedzi na temat liczb, liczenia, kształtów i kolorów! Włącz laptop, „zaloguj się” i rozpocznij radosną naukę! Zabawa, która rozwija. Wiedza: Radosne piosenki i wypowiedzi uczą dziecko liczb, alfabetu, kształtów, kolorów i nie tylko. Zręczność: Maluch naciska, przerzuca i przesuwa rozmaite elementy, rozwijając przy tym swoją zręczność i koordynację ręka-oko. Kreatywność i wyobraźnia: Realistyczny wygląd zabawki zachęca malucha do odgrywania ról i zabawy z wyobraźnią podczas „pracy” w domu!

Wiek 6 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SPIN 6045714 PARTY POPTEENIES IMPREZOWY ZESTAW SPIN 6045714 PARTY POPTEENIES IMPREZOWY ZESTAW
Cena: 99,99 zł
SZT

Party Popteenies Imprezowy zestaw firmy Spin Master.

Super impreza niespodzianka w której znajdziesz również 3 laleczki do kolekcjonowania oraz akcesoria dla, prezenty, konfetti, naklejki. Zbierz cała serię laleczek.

Wiek 4+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SPIN 6043875 PARTY POPTEENIES SUPER IMPREZA SPIN 6043875 PARTY POPTEENIES SUPER IMPREZA
Cena: 119,99 zł
SZT

Party Popteenies Super Impreza firmy Spin Master.

Super impreza niespodzianka w której znajdziesz również laleczkę do kolekcjonowania, oraz akcesoria dla laleczki, 3 różne tła fotobudki, elementy dekoracyjne, mebelki, plakat kolekcjonerski, konfetti i naklejki. Zbierz cała serię laleczek.

Wiek 4+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SPIN 6044091 PARTY POPTEENIES PRZYJĘCIE NIESPODZIANKA SPIN 6044091 PARTY POPTEENIES PRZYJĘCIE NIESPODZIANKA
Cena: 69,99 zł
SZT

Party Popteenies Przyjęcie niespodzianka firmy Spin Master.

Wystrzałowa niespodzianka w której znajdziesz również laleczkę do kolekcjonowania, zwierzaka oraz akcesoria dla laleczki, plakat kolekcjonerski, konfetti i naklejki. Zbierz cała serię laleczek.

Wiek 4+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SPIN 6044093 PARTY POPTEENIES PODWÓJNA NIESPODZIANKA SPIN 6044093 PARTY POPTEENIES PODWÓJNA NIESPODZIANKA
Cena: 49,99 zł
SZT

Party Popteenies Podwójna niespodzianka seria 1 firmy Spin Master.

Wystrzałowa tuba z konfetti w której znajdziesz również laleczkę do kolekcjonowania, zwierzaka oraz akcesoria dla laleczki. Zbierz cała serię laleczek.

Wiek 4+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
SPIN 6044096 PARTY POPTEENIES WYSTRZAŁOWA NIESPODZIANKA SPIN 6044096 PARTY POPTEENIES WYSTRZAŁOWA NIESPODZIANKA
Cena: 24,99 zł
SZT

Party Popteenies Wystrzałowa niespodzianka seria 1 firmy Spin Master.

Wystrzałowa tuba z konfetti w której znajdziesz również laleczkę do kolekcjonowania oraz akcesoria dla niej. Zbierz cała serię laleczek jest 8.

Wiek 4+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
EPEE 03198 LALKA EMMA INTERAKTYWNA EPEE 03198 LALKA EMMA INTERAKTYWNA
Cena: 199,99 zł
SZT

Lalka interaktywna Emma firmy Epee.

Emma mówiąca lalka w polskiej wersji językowej. Lalka uczy się mówić, a ty możesz jej w tym pomóc rozmawiając z nią jak najczęściej i powtarzając słowa. Emma umie już 150 słów i zwrotów, rusza ustami i głową, śmieje się gdy ją połaskoczesz, a gdy przyłożysz jej do ucha telefon zadzwoni. W zestawie z telefonem.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość

Szybki Kontakt

Kontakt :

Pon. – Pt. 9-17

(18) - 442-82-83

662-800-150

hapik@vp.pl

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Cennik wysyłek

Kurier GLS :
Pobranie - 19zł
Przelew - 16zł

Darmowa dostawa od kwoty 450zł

Statystyki

Produktów:
11176
Kategorii:
328
Nowości:
587
Promocje:
943
Sklep internetowy Shoper.pl