Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
BARBIE DYN92/DYN94 ZRÓB TO SAMA MODNE DODATKI BARBIE DYN92/DYN94 ZRÓB TO SAMA MODNE DODATKI
Cena: 54,99 zł
SZT

Barbie Zrób to sama Modne naklejki firmy Mattel.

Teraz możesz stworzyć ubranka z wesołymi naklejkami. Każda kreacja może być wyjątkowa, wystarczy że nałożysz na ubranie naklejkę za pomocą specjalnej szpatułki. Zestaw zawiera lalkę, 3 komplety ubrań, szpatułkę, formę na ubrania praz 2 blistry naklejek.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
BARBIE FHY76 NIEMOWLAKI + AKCESORIA BARBIE FHY76 NIEMOWLAKI + AKCESORIA
Cena: 12,99 zł
SZT

Barbie Niemowlaki + Akcesoria firmy Mattel.

Dziewczynki  mogą  tak  łatwo  zostać  opiekunkami  do  dziecka  dzięki  zestawom  z  serii  Barbie®  Klub  Opiekunek™  zawierającym  lalkę  niemowlę  i  akcesoria  potrzebne  do  odegrania  klasycznych  scenek.  W  zestawie  znajduje  się  pieluszka,  kocyk,  butelka  dla  dziecka,  a  to  wszystko,  oczywiście,  w  charakterystycznym  stylu  Barbie®.  Do  wyboru  przesłodkie  lalki  niemowlęta  o  różnych  typach  urody  i  z  różnokolorowymi  butelkami  do  karmienia.  Specjalny  uchwyt  pozwoli  każdemu  dziecku  samodzielnie  trzymać  butelkę  podczas  posiłku!  Znajdująca  się  w  zestawie  pieluszka  zachęca  do  odegrania  realistycznych  scenek,  w  których  należy  przewinąć  malucha.  Kocyk  z  kolorowym  zwierzęcym  motywem  pobudza  wyobraźnię  do  zabawy.  Dziewczynki  pokochają  przeżywać  swoje  pierwsze  przygody  jako  opiekunki  do  dziecka,  bo  z  Barbie®  możesz  być  kim  chcesz!  Zbierz  wszystkie  lalki  z  serii  Klub  Opiekunek™  i  akcesoria  dla  nich,  aby  wypełnić  im  czas  mnóstwem  zabawy.    Zawiera  lalkę  niemowlę  ze  zdejmowaną  pieluszką,  kocykiem  i  butelką  do  karmienia. 

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FPH22 MODNE SPÓDNICZKI BARBIE FPH22 MODNE SPÓDNICZKI
Cena: 12,99 zł
SZT

Barbie Modne Spódniczki firmy Mattel.

Barbie® wie, że nie ma rzeczy niemożliwych! I oczekuje, by jej garderoba była gotowa na modne wyzwania. Te spódniczki dla Barbie® (lalka sprzedawana osobno) nadają najnowszym trendom unikalnego szyku. Dobieraj i łącz z innymi ubrankami, aby stworzyć świetne stylizacje i odkrywać własny styl. Dzięki większej różnorodności ubranek, butów i dodatków dzieci na całym świecie zyskają nieskończenie więcej sposobów na wyrażenie siebie i odegranie historyjek, które podsuwa im wyobraźnia, bo z Barbie® możesz być kim chcesz! Zawiera jedną spódniczkę. Lalka nie znajduje się w zestawie. Uniwersalny krój pasuje na większość lalek. Sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Wiek 3+


Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FRB08 WRÓŻKA LATAJĄCE SKRZYDEŁKA BARBIE FRB08 WRÓŻKA LATAJĄCE SKRZYDEŁKA
Cena: 79,99 zł
SZT

Barbie Wróżka latające skrzydełka firmy Mattel.

Barbie® Dreamtopia Lalka Wróżka z latającymi skrzydełkami. Dzieci mogą wzbić się na wyżyny własnej wyobraźni razem z lalką Barbie™ Dreamtopia Latające skrzydełka, której skrzydełka naprawdę fruwają! Przeżyj magiczne chwile, które zainspirują Cię do tworzenia wspaniałych opowieści. Wystarczy przymocować jeden z dwóch dołączonych zestawów skrzydełek do skrzydełek motyla na plecach wróżki Barbie®. Następnie pociągnij czterokrotnie fioletową muszkę na pasie lalki Barbie®. Teraz wystarczy nacisnąć przycisk w kształcie motyla schowany na jej gorsecie, aby latające skrzydełka wzbiły się w powietrze! Ich wspaniały trzepoczący ruch i kolorowe zdobienia sprawiają, że latające skrzydełka wyglądają jak magiczny motyl! Tę radosną zabawę można wielokrotnie powtarzać, tym bardziej że do dyspozycji są dwa zestawy skrzydełek.

Wiek 3+

Dostępność:
średnia ilość
 • nowość
BARBIE FWV15 KEN W PODRÓŻY BARBIE FWV15 KEN W PODRÓŻY
Cena: 59,99 zł
SZT

Ken w podróży z serii Barbie Dreamhouse Adventures firmy Mattel.

Ken jest już gotowy do zwiedzania – ma na sobie modne i wygodne ubranka oraz plecak, w którym trzyma najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak „aparat”.  Dzieci mogą wkładać przedmioty do plecaka i wyciągać je, aby urozmaicać opowiadane historyjki. Ciekawe świata małe podróżniczki pokochają zabierać go na bliskie i dalekie wyprawy, by razem poznawać świat, bo gdy dziewczynki bawią się z Barbie®, odkrywają, że mogą być kim chcą! Zbieraj inne lalki podróżne Barbie®, aby poszerzyć możliwości zabawy (produkty sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). Zestaw zawiera lalkę Kena w modnym ubranku i butach, a także pięć przydatnych akcesoriów podróżniczych. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.Lalka Barbie® i jej najbliżsi przyjaciele – między innymi Ken – zabiorą dzieci w podróż dookoła świata! Zestaw inspirowany przygodami z serialu „Dreamhouse Adventures” zawiera lalkę Kena oraz 5 akcesoriów w żywych kolorach, związanych z podróżami. Wszystko po to, aby tworzenie historyjek było jeszcze bardziej ekscytujące!

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FWV17 SKIPPER W PODRÓŻY BARBIE FWV17 SKIPPER W PODRÓŻY
Cena: 59,99 zł
SZT

Skipper w podróży z serii Barbie Dreamhouse Adventures firmy Mattel.

Lalka Barbie® i jej najbliżsi – między innymi Skipper – zabiorą dzieci w podróż dookoła świata! Zestaw z młodszą siostrą Barbie®, inspirowany przygodami z serialu „Dreamhouse Adventures™”, zawiera 4 kolorowe akcesoria związane z podróżami, dzięki którym zwiedzanie świata będzie jeszcze ciekawsze! Lalka Skipper ma modny, dostosowany do zwiedzania strój i plecak, w którym zmieszczą się najpotrzebniejsze rzeczy, np. „aparat”. Dzieci mogą wkładać przedmioty do plecaka i wyciągać je, aby urozmaicać opowiadane historyjki. Ciekawe świata małe podróżniczki pokochają zabierać ją na bliskie i dalekie wyprawy, by razem poznawać świat, bo gdy dziewczynki bawią się z Barbie®, odkrywają, że mogą być kim chcą! Zbieraj inne lalki podróżne Barbie®, aby poszerzyć możliwości zabawy (produkty sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). Zestaw zawiera lalkę Skipper w stylowych ubrankach i butach oraz cztery akcesoria podróżnicze. Lalka nie stoi samodzielnie. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FWV20 CHELSEA W PODRÓŻY BARBIE FWV20 CHELSEA W PODRÓŻY
Cena: 49,99 zł
SZT

Chelsea w podróży z serii Barbie Dreamhouse Adventures firmy Mattel.

Lalka Chelsea™ może zabrać ze sobą szczeniaczka i młodych marzycieli w podróż dookoła świata! Zestaw inspirowany serialem „Barbie Dreamhouse Adventures” zawiera zabawne, kolorowe elementy, które pobudzają wyobraźnię – zajrzyj w codzienne życie Barbie®, gdy wyrusza na ekscytujące przygody z rodziną i przyjaciółmi! Uroczy szczeniaczek to towarzysz podróży Chelsea, a dzięki dołączonemu nosidełku z uchwytem oraz kółkami może wszędzie z nią podróżować! Weź plecak i spakuj przedmioty niezbędne w podróży – telefon komórkowy, „pluszowego” misia, różowe słuchawki i różowe okulary przeciwsłoneczne. Chelsea jest gotowa na każdą przygodę w zabawnym stroju z różową, błyszczącą spódnicą. Ciekawe świata małe podróżniczki pokochają zabierać ją na bliskie i dalekie wyprawy, by poznawać świat, bo gdy dziewczynki bawią się z Barbie®, odkrywają, że mogą być kim chcą! Zbieraj inne lalki podróżne Barbie®, aby poszerzyć możliwości zabawy (produkty sprzedawane oddzielnie w zależności od dostępności). W zestawie lalka Chelsea w modnym stroju i butach, szczeniaczek z nosidełkiem, plecak i akcesoria podróżne. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FWV25 BARBIE W PODRÓŻY BARBIE FWV25 BARBIE W PODRÓŻY
Cena: 99,99 zł
SZT

Barbie w podróży z serii Barbie Dreamhouse Adventures firmy Mattel.

Barbie® może zabrać ze sobą szczeniaczka i młode marzycielki w podróż dookoła świata z tym wyjątkowym podróżniczym zestawem. Zestaw inspirowany serialem „Barbie Dreamhouse Adventures” zawiera zabawne, kolorowe elementy, które pobudzają wyobraźnię – zajrzyj w codzienne życie Barbie®, gdy wyrusza na ekscytujące przygody z rodziną i przyjaciółmi! Lalka Barbie® ma ze sobą ukochanego szczeniaczka jako towarzysza podróży i różową walizkę, która otwiera się i zamyka – jest nawet wyposażona w wysuwany uchwyt, tak jak prawdziwy bagaż! Ponadto, zestaw podróżny zawiera arkusz naklejek, które można wykorzystać do udekorowania walizki i udokumentowania podróży. Wypełnij walizkę i już ozdobiony, różowy plecak przedmiotami niezbędnymi w podróży, takimi jak telefon komórkowy, opaska na oczy, poduszka pod szyję i słuchawki. P

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FWV26 DAISY W PODRÓŻY BARBIE FWV26 DAISY W PODRÓŻY
Cena: 99,99 zł
SZT

Daisy w podróży z serii Barbie Dreamhouse Adventures firmy Mattel.

 tym uroczym podróżnym zestawem lalka Daisy może zabrać ze sobą kotka i młode marzycielki w podróż dookoła świata! Zestaw inspirowany serialem „Barbie Dreamhouse Adventures” zawiera wiele zabawnych, kolorowych elementów, które pobudzają wyobraźnię. Zajrzyj w codzienne życie Barbie, gdy wyrusza w ekscytujące przygody z rodziną i przyjaciółmi, takimi jak różowowłosa Daisy! Lalka Daisy ma swojego kotka jako towarzysza podróży, gitarę z paskiem i fioletową otwieraną walizkę, wyposażoną w wysuwany uchwyt, tak jak prawdziwy bagaż! Ponadto zestaw podróżny zawiera arkusz naklejek, który można wykorzystać do udekorowania torby i udokumentowania wyprawy. Spakuj do walizki niezbędne przedmioty, takie jak butelka na wodę, słuchawki, poduszka pod szyję i telefon. Po dotarciu na miejsce Daisy może się odświeżyć, korzystając ze szczoteczki i pasty do zębów. Następnie może założyć okulary przeciwsłoneczne i wyjść, aby robić zdjęcia zwiedzanych miejsc. Daisy jest już gotowa na przygody w fioletowej bluzce, jeansowych spodniach i modnych butach!

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FWY29 HELIKOPTER BARBIE FWY29 HELIKOPTER
Cena: 119,99 zł
SZT

Barbie Helikopter firmy Mattel.

Pozwól ponieść się wyobraźni i „wskocz” do helikoptera Barbie®, by wyruszyć w podróż dookoła świata – ten kolorowy śmigłowiec pomoże Ci tworzyć niesamowite historie! Jasnoróżowo-niebieski helikopter ma srebrzyste, wirujące śmigła. Podnieś go i „lataj” w powietrzu, aby podziwiać widoki z góry! Wewnątrz jest miejsce na dwie lalki (sprzedawane osobno) – srebrzyste „elementy sterujące” pozwalają dzieciom na „pilotowanie”, a pasy zapewniają bezpieczeństwo wszystkim pasażerom.

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FXG33 MEBELKI DO DOMKU BARBIE FXG33 MEBELKI DO DOMKU
Cena: 39,99 zł
SZT

Barbie Mebelki do domku firmy Mattel.

Zestaw składający się z mebelków i akcesoriów dla Barbie dobranych tematycznie do pomieszczenia. Zbierz całą kolekcję i umebluj jej domek.

Wiek 3+

Dostępność:
średnia ilość
 • nowość
BARBIE FXG37 MEBELKI OGRODOWE BARBIE FXG37 MEBELKI OGRODOWE
Cena: 39,99 zł
SZT

Barbie Mebelki ogrodowe firmy Mattel.

Zestaw składający się z mebelków i akcesoriów dla Barbie dobranych tematycznie. Zbierz całą kolekcję i baw się wspaniale.

Wiek 3+

Dostępność:
średnia ilość
 • nowość
BARBIE FXG94 AKCESORIA SPACEROWE BARBIE FXG94 AKCESORIA SPACEROWE
Cena: 49,99 zł
SZT

Barbie Akcesoria spacerowe firmy Mattel.

Zestaw składający się z wózka lub zjeżdżalni i akcesoriów dla dziecka oraz małej laleczki. Zbierz całą kolekcję i baw się wspaniale.

Seria składa się z kilku różnych modeli. Cena dotyczy jednej sztuki.
Zabawki wysyłamy losowo jeśli zależy Ci na konkretnym modelu zaznacz to w zamówieniu.

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FXH08 OPIEKUNKA PIESKÓW ZESTAW BARBIE FXH08 OPIEKUNKA PIESKÓW ZESTAW
Cena: 99,99 zł
SZT

Barbie Zestaw Opiekunka piesków firmy Mattel.

Barbie® kocha zwierzęta i zajmowanie się nimi – teraz pod swoją opieką ma aż cztery urocze psiaki. Dwa większe psy posiadają superfunkcję: jeden z nich robi „siusiu”, a drugi „kupkę”! Z zestawem do zabawy Barbie® Opiekunka piesków młodzi miłośnicy zwierząt nie będą się nudzić. Dbanie o te urocze zwierzaki jest niezwykle łatwe. Nakarm dużego jasnobrązowego psa trzema małymi kostkami, a potem naciśnij jego ogon, aby zrobił „kupkę”! Możesz też napełnić butelkę wodą i napoić nią dużego białego psa (z cudownymi brązowymi uszami), a potem postawić go na gazecie i podnieść jego tylną łapę, aby zrobił „siusiu”. Woda zmieni kolor gazety, co da realistyczny efekt bez prawdziwego bałaganu! Zwierzęcą paczkę dopełniają dwa słodkie szczeniaczki. W zestawie znajduje się też kocyk i miska do karmienia. Dzieci mogą bez końca bawić się z lalką Barbie® i jej czterema uroczymi psimi przyjaciółmi. Lalka nosi śliczną sukienkę z motywem lodów i białe buty.

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FXH13 LALKA + KOŃ BARBIE FXH13 LALKA + KOŃ
Cena: 99,99 zł
SZT

Barbie Lalka + koń firmy Mattel.

Zestaw zawiera lalkę Barbie w modnym ubraniu jeździeckim oraz konika z siodłem na grzbiecie.

Wiek 3+

Uwaga:
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko udławienia małymi elementami.

Dostępność:
średnia ilość
 • nowość
BARBIE FXN96 BŁYSZCZĄCE TĘCZOWE WŁOSY BARBIE FXN96 BŁYSZCZĄCE TĘCZOWE WŁOSY
Cena: 89,99 zł
SZT

Barbie Błyszczące tęczowe włosy firmy Mattel.

Dzięki temu wyjątkowemu zestawowi każda mała stylistka będzie mogła tworzyć niezwykłe kolorowe fryzury. Zestaw zawiera lalkę, grzebień z brokatem, szczotkę, 3 spinki oraz 2 gumki do włosów.

Wiek 5+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FXP01 KEN BARBIE FXP01 KEN
Cena: 39,99 zł
SZT

Ken firmy Mattel.

Lalki Barbie® i Ken wykonują różne zawody, inspirując dzieci do spełniania najskrytszych marzeń! Ken może realizować swoje cele, mając na sobie strój służbowy z akcesoriami pozwalającymi na odgrywanie historii związanych z danym zawodem. Jest tak wiele interesujących ścieżek karier do odkrycia! Możesz gasić pożary z Kenem-strażakiem. Albo serwować kawę, opowiadając zabawne anegdotki z Kenem-baristą.  Ratować życie z Kenem-ratownikiem. I zdobyć zwycięską bramkę z Kenem-piłkarzem! Każdy z nich ma na sobie odpowiedni strój, np. mundur strażacki lub fartuch baristy.

Wiek 3+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FXR94 KSIĘŻNICZKA DO CZESANIA BARBIE FXR94 KSIĘŻNICZKA DO CZESANIA
Cena: 49,99 zł
SZT

Barbie Księżniczka do czesania firmy Mattel.

Księżniczka do czesania z pięknymi długimi włosami, tiara i szczotką do włosów w zestawie. Barbie z serii Dreamtopia pomogą jeszcze dokładniej odtwarzać ulubione sceny z filmów animowanych.

Wiek 5+

Dostępność:
średnia ilość
 • nowość
BARBIE FXT03 WRÓŻKA BARBIE FXT03 WRÓŻKA
Cena: 49,99 zł
SZT

Barbie Wróżka firmy Mattel.

Wróżka z pięknymi różowymi włosami, tiarą i skrzydełkami w zestawie. Barbie z serii Dreamtopia pomogą jeszcze dokładniej odtwarzać ulubione sceny z filmów animowanych.

Wiek 5+


Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FXT11 SYRENKA BARBIE FXT11 SYRENKA
Cena: 49,99 zł
SZT

Barbie Syrenka firmy Mattel.

syrenka z pięknymi kolorowymi włosami, tiarą i ogonem. Barbie z serii Dreamtopia pomogą jeszcze dokładniej odtwarzać ulubione sceny z filmów animowanych.

Wiek 5+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość
BARBIE FXT14 KSIĘŻNICZKA BARBIE FXT14 KSIĘŻNICZKA
Cena: 49,99 zł
SZT

Barbie Księżniczka firmy Mattel.

Księżniczka z pięknymi długimi, kolorowymi włosami, tiarą i długą suknią. Barbie z serii Dreamtopia pomogą jeszcze dokładniej odtwarzać ulubione sceny z filmów animowanych.

Wiek 5+

Dostępność:
duża ilość
 • nowość

Szybki Kontakt

Kontakt :

Pon. – Pt. 9-17

(18) - 442-82-83

662-800-150

hapik@vp.pl

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Cennik wysyłek

Kurier GLS :
Pobranie - 19zł
Przelew - 16zł

Darmowa dostawa od kwoty 450zł

Statystyki

Produktów:
10809
Kategorii:
329
Nowości:
137
Promocje:
778
Sklep internetowy Shoper.pl