Sortuj wg: Nazwa produktu | Cena
MATCHBOX DWG67 ZAMIATARKA SAMOCHODZIKÓW MATCHBOX DWG67 ZAMIATARKA SAMOCHODZIKÓW
Cena: 99,99 zł
SZT

Zamiatarka samochodzików z serii Matchbox firmy Mattel.

Zamiatarka samochodzików Matchbox™ sprawia, że sprzątanie po wesołej zabawie jest naprawdę przyjemne – jadąc powoli przed siebie, podniesie Twoje małe resoraki i większość klocków. Ten duży pojazd jest w stanie pomieścić do 30 samochodzików. Gdy przednie koła suną do przodu, pracowity pojazd zachowuje się niczym prawdziwa uliczna zamiatarka – podnosi klocki lub do małe samochodziki Matchbox™ (lub inne). A kiedy wszystko gotowe, możesz je zrzucić przez tył pojazdu. Zabawka ma wygodną rączkę ułatwiającą przenoszenie.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FGW66 TELEFONIK DLA GADUŁKI FISHER PRICE FGW66 TELEFONIK DLA GADUŁKI
Cena: 44,99 zł
SZT

Telefonik dla gadułki firmy Fisher Price.

Nowy, ulepszony Telefonik dla gadułki! Ta klasyczna zabawka ma teraz nowoczesny wygląd, ale zachowuje swój uroczy klasyczny charakter. Telefon ma słodką buźkę, tarczę do wykręcania numerów, dźwięki imitujące dzwonek telefonu i ruszające się oczy! Dzięki sznurkowi Telefonik dla gadułki nigdy się nie zgubi i można zabrać go na spacer. Telefonik zachęca do zabawy w odgrywanie ról, a wykręcanie numerów oswaja dziecko z cyferkami i uczy liczyć od 1 do 9. Żywe kolory, ruchome części i dźwięki stymulują zmysły malucha i zdolności motoryczne.

Wiek 1+


Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FFX71 BOB MÓWIĄCA KOPARKA FISHER PRICE FFX71 BOB MÓWIĄCA KOPARKA
Cena: 89,99 zł
SZT

Mówiąca Koparka "Zbuduj mnie" z serii Bob Budowniczy firmy Fisher Price.

Mówiąca Koparka „Zbuduj mnie” to duży pojazd do modyfikacji, który umożliwia kreatywną zabawę na wiele sposobów. Interaktywna Koparka świeci i wydaje zabawne dźwięki, a także wypowiada zabawne kwestie znane z serialu. Posiada także wiele odczepianych części, dzięki czemu mali budowniczowie mogą zbudować swój pojazd, modyfikując go wedle własnych potrzeb! W zestawie znajduje się specjalna „spawarka” aktywująca dźwięki i wypowiedzi. Zabawka w polskiej wersji językowej.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FBP55 UCZĄCE KREDKI KOLORKI- HUMORKI FISHER PRICE FBP55 UCZĄCE KREDKI KOLORKI- HUMORKI
Cena: 39,99 zł
SZT

Uczące kredki "Kolorki-humorki" firmy Fisher Price.

Uczące kredki „Kolorki-Humorki” Fisher-Price® z serii Ucz się i śmiej pomogą dzieciom poznawać emocje, kolory i kolejność liczb w ramach interaktywnej zabawy przy akompaniamencie piosenek! Każda kredka jest wyjątkowa – zaskoczona, smutna, śpiąca, wesoła lub zła. Gdy dziecko naciska na kredki, słyszy piosenki i wypowiedzi o kolorach i emocjach, a za umieszczanie poszczególnych kredek we właściwych otworach zostaje nagrodzone radosnymi komunikatami i melodiami! 35 różnych piosenek i wypowiedzi zachwyci Twoje dziecko. Zestaw zawiera 5 ponumerowanych kredek oraz 1 pudełko na kredki. Zabawka w polskiej wersji językowej.

Wiek 18 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FBP38 MIKROFON MALUCHA FISHER PRICE FBP38 MIKROFON MALUCHA
Cena: 49,99 zł
SZT

Mikrofon malucha - Śpiewaj i nagrywaj firmy Fisher Price.

Mikrofon Malucha – Śpiewaj i nagrywaj z serii „Ucz się i śmiej” od Fisher-Price pozwoli odkryć prawdziwy talent! Dzięki 2 trybom zabawy maluch może nagrywać swój własny głos lub śpiewać razem ze Szczeniaczkiem radosne edukacyjne piosenki. Używając mikrofonu, jednocześnie uczy się alfabetu, liczenia od 1 do 20, a także kolorów i przeciwieństw, bo mikrofon podświetla się w kolorze, o którym opowiada w piosence. A jeśli młoda gwiazda chce nagrać swój występ, wystarczy wcisnąć przycisk i zaśpiewać – zabawka odtworzy nagranie, dodając do niego podkład i ciekawy efekt dźwiękowy! Przygotuj scenę i odkryj talent swojego maluszka! Zabawka w polskiej wersji językowej.

Wiek 18 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FBP26 SZCZENIACZEK PRZYTULACZEK-UBIERACZEK FISHER PRICE FBP26 SZCZENIACZEK PRZYTULACZEK-UBIERACZEK
Cena: 99,99 zł
SZT

Szczeniaczek przytulaczek- ubieraczek firmy Fisher Price.

Pluszowy Szczeniaczek Przytulaczek-Ubieraczek pomoże Twojemu dziecku w nauce ubierania się i przygotowywania na dzień pełen wrażeń. Twój maluch może zapinać i odpinać klamerkę lub pasek na buciku, wiązać sznurowadło zabawki, a także zapinać i odpinać guzik koszulki. Naciśnięcie brzuszka Szczeniaczka uruchamia radosne piosenki, dźwięki i wypowiedzi, które uczą dziecko nazw części ciała, codziennych czynności, kształtów i kolorów, a do tego sprawiają, że codzienne ubieranie staje się świetną zabawą! 30 zabawnych piosenek, dźwięków i wypowiedzi pomoże maluchowi włożyć rączki do rękawów i przypomni o zasznurowaniu butów. Zabawka w polskiej wersji językowej.

Wiek 18 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE FBM89 INTERAKTYWNE PREZENCIKI FISHER PRICE FBM89 INTERAKTYWNE PREZENCIKI
Cena: 79,99 zł
SZT

Interaktywne prezenciki firmy Fosher Price.

Każdy dzień stanie się prawdziwym świętem dzięki tym Interaktywnym prezencikom z serii „Ucz się i śmiej”! Gdy maluch umieści lub zabierze jeden z tych 3 kolorowych prezencików z podstawy, usłyszy w nagrodę radosne wypowiedzi, dźwięki i piosenki na temat kolorów, kształtów, dobrych manier i literek. Uderzanie w wałeczek rozkręca świetną muzyczną zabawę! A kiedy dziecko zabierze z podstawy wszystkie prezenty, w środku znajdzie wesołą niespodziankę – Szczeniaczka! Zdejmuj go z podstawy i umieszczaj z powrotem, aby usłyszeć jeszcze więcej radosnych wypowiedzi. To prezent, który nigdy nie przestaje zaskakiwać! Zabawka w polskiej wersji językowej.

Wiek 9 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYY31 UCZĄCE JABŁUSZKO FISHER PRICE DYY31 UCZĄCE JABŁUSZKO
Cena: 54,99 zł
SZT

Uczące jabłuszko firmy Fisher Price.

Uczące jabłuszko Fisher-Price® z serii „Ucz się i śmiej” to słodka nauka dla malucha! Każdy z 5 dużych kawałków jabłuszka ma swój własny numer oraz obrazek. Gdy maluch naciśnie środkowy przycisk „ogryzka”, usłyszy radosne piosenki i wypowiedzi o owocach, kolorach i liczbach! A gdy dziecko trąci jabłuszko, czeka je jeszcze więcej ekscytujących niespodzianek, bo chybotliwa podstawa odtworzy radosne dźwięki! Angażująca małe rączki zabawa i piosenki wprowadzają dziecko do świata liczb. Piosenki, wypowiedzi i kawałki jabłuszka uczą dziecko kolorów oraz wspominają o pysznych i zdrowych przekąskach! Zabawka mówi i śpiewa w języku polskim.

Wiek 6 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYT91 BOB + PIASEK KINETYCZNY FISHER PRICE DYT91 BOB + PIASEK KINETYCZNY
Cena: 24,99 zł
SZT

Bob + piasek kinetyczny z serii Bob Budowniczy firmy Fisher Price.

Zestaw zawiera figurkę Boba Budowniczego, młot oraz beczkę wypełnioną 70 gramami piasku kinetycznego. Piasek można formować, modelowa, nie brudzi i nie wysycha.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYF90 AKTYWIZUJĄCE ZWIERZĄTKA-ZAWIESZKI FISHER PRICE DYF90 AKTYWIZUJĄCE ZWIERZĄTKA-ZAWIESZKI
Cena: 24,99 zł
SZT

Aktywizujące zwierzątka- zawieszki firmy Fisher Price.

Aktywizujące zwierzątka-zawieszki to 4 zajmujące zabawki dla najmłodszych dzieci. Słodka kolorowa Małpka z koralikami ma miękkie ramionka i praktyczny zaczep, a za trącanie nagradza radosnym grzechotaniem. Urocza Żyrafka kręciołek angażuje zmysły obrotowym ptaszkiem, klekoczącymi dźwiękami oraz miękkimi nóżkami. Wykonany z silikonu Aligator-gryzaczek jest miękki i elastyczny, więc idealnie sprawdzi się podczas ząbkowania. Panda z lusterkiem i szeleszczącym brzuszkiem pomoże odkryć maluszkowi swoją własną buzię.

Wiek 0+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYC85 LUSTERECZKO MAŁPKA FISHER PRICE DYC85 LUSTERECZKO MAŁPKA
Cena: 79,99 zł
SZT

Lustereczko małpka firmy Fisher Price.

Oto kawałek mięciutkiej dżungli dla Twojego maleństwa! Lustereczko Małpka posiada miłe w dotyku tkaniny, interesujące powierzchnie użytych materiałów i aktywizujące elementy, które zachęcą do aktywności na brzuszku! Z jednej strony Lustereczka Małpki mieszkają przyjazne kolorowe zwierzątka, a z drugiej znajduje się lusterko ustawione pod takim kątem, aby zachęcać do zabawy na brzuszku. Świetna zabawa pobudza wszystkie zmysły: w zasięgu rączek malucha znajduje się szeleszczący materiał, piszcząca małpka, dzwoniąca papuga, klekoczące banany, mięciutka w dotyku polarowa trawa i duże lusterko do poznawania własnej buzi. Łatwe składanie umożliwia szybkie schowanie lub przenoszenie.

Wiek 0+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DVH21 KĄPIELOWE KACZUSZKI FISHER PRICE DVH21 KĄPIELOWE KACZUSZKI
Cena: 26,99 zł
SZT

Kaczuszka zamknięta w kuli.
Dziecko będzie próbowało zatopić kulkę i odwrócić kaczuszkę.
Super zabawa gwarantowana.

Wiek: 3 miesiące +

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DRG34 KROKODYLEK + KLOCKI DO UKŁADANIA FISHER PRICE DRG34 KROKODYLEK + KLOCKI DO UKŁADANIA
Cena: 44,99 zł
SZT

Krokodylek + klocki do układania firmy Fisher Price.

Dzieci będą miały rączki pełne zabawy dzięki tym poręcznym klockom i przyjaznemu krokodylkowi! Maluch może ułożyć na krokodylku do 6 klocków, tworząc wspaniałą wieżę. Klocki mają wypustkę do łatwego chwytania, a także otwór na spodzie, który zwiększa stabilność budowanej konstrukcji. 6 różnych klocków: do przekręcania i klekotania, z grzechotką, 2 klocki ze zwierzętami i 2 klocki z ciekawą fakturą, które pobudzają zmysły dziecka! Chwytanie i układanie klocków rozwija zręczność, a ciekawe faktury i grzechoczące dźwięki aktywizują zmysły. Budowanie uczy również związków między przyczyną a skutkiem.

Wiek 6 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DRG374,993 LWI POCIĄG + KLOCKI DO UKŁADANIA FISHER PRICE DRG374,993 LWI POCIĄG + KLOCKI DO UKŁADANIA
Cena: 74,99 zł
SZT

Lwi pociąg + klocki do układania firmy Fisher Price.

Lwi pociąg + Klocki do układania zaangażuje ciekawskie rączki małego dziecka do wielu zręcznościowych zabaw. Pociąg ma 3 wagoniki do wypełniania i 9 kolorowych, poręcznych elementów do ładowania. Maluszek może posadzić lwa w siedzeniu konduktora i wyruszyć w radosną podróż! Kręcenie wałeczkiem uruchamia grzechoczący komin lokomotywy. Zabawa klockami rozwija zręczność i koordynację wzrokowo-manualną, a wyraziste kolory, grzechoczące koraliki i przyjemne faktury angażują zmysły dziecka! Maluch stanie się budowniczym (i konduktorem!) podczas zabawy w układanie lwa i kolorowych klocków na przeróżne sposoby!

Wiek 6 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYT25 BOB MÓWIĄCA KOPARKA FISHER PRICE DYT25 BOB MÓWIĄCA KOPARKA
Cena: 119,99 zł
SZT

Mówiąca koparka z serii Bob Budowniczy firmy Fisher Price.

Teraz Twój mały budowniczy może kontrolować działanie Mówiącej koparki do sterowania. Tę sterowaną przez dziecko zabawkę można popychać do przodu lub manewrować przednią łyżką i ramieniem koparki, słuchając przy tym realistycznych dźwięków pojazdu. Dodatkowo na dachu i w ustach Koparki umieszczono światełka LED, a elastyczne kółka pomagają uzyskać płynny ruch i całkowitą kontrolę nad pojazdem. Rura wydechowa Koparki umożliwia podnoszenie i obniżanie łyżki. Naciśnij „B” na dachu pojazdu, aby włączyć światła i dźwięki. Dzieci mogą również manewrować tylnym ramieniem, rozkładając je lub składając, aby uzyskać bardziej poręczne wymiary. Zabawka w polskiej wersji językowej.

Wiek 3+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYM88 CHICHOCZĄCY STWOREK FISHER PRICE DYM88 CHICHOCZĄCY STWOREK
Cena: 59,99 zł
SZT

Chichoczący stworek firmy Fisher Price.

Stworek-przytulanka jest zawsze gotowy do zabawy! Po ściśnięciu jego brzuszka słychać śmieszne odgłosy i krótkie melodyjki. Maluch może też ciągnąć go za ręce na różne sposoby. Różnorodne faktury i powierzchnie do odkrywania oraz urocza, przyjazna buzia Stworka sprawiają, że Twoje dziecko znajdzie w nim dobrego przyjaciela. Zabawa, która rozwija. Zmysły: Różnorodne faktury, dźwięki i jasne kolory pobudzają zmysły dziecka. Zręczność: Maluch chwyta Stworka i bawi się z nim, trenując równocześnie koordynację wzrokowo-ruchową oraz zręczność. Ciekawość: Ściskanie brzuszka, by usłyszeć śmieszne odgłosy i melodyjki, zapoznaje ze zjawiskiem przyczyny i skutku.

Wiek 6 miesięcy+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYF93 ALIGATOREK GRYZACZEK FISHER PRICE DYF93 ALIGATOREK GRYZACZEK
Cena: 26,99 zł
SZT

Aligatorek gryzaczek firmy Fisher Price.

Silikonowy gryzaczek, który dzięki swojemu kształtowi oraz zróżnicowanym fakturom ukoi ból podczas ząbkowania. Idealnie pasuje do małej rączki dziecka. Wspomaga koordynację oko-ręka.

Wiek 0+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYF89 AKTYWIZUJĄCY KROKODYLEK FISHER PRICE DYF89 AKTYWIZUJĄCY KROKODYLEK
Cena: 59,99 zł
SZT

Aktywizujący krokodylek firmy Fisher Price.

Miękki Aktywizujący krokodylek posiada stymulujące zmysły dziecka kolory, przyciągające uwagę wzory i materiały ze sztruksu i pluszu. Wystarczy trącić tę zawieszaną zabawkę, żeby usłyszeć radosne klekotanie i grzechotanie. Zabawę można kontynuować poza domem – wystarczy przyczepić krokodylka do torby lub wózka. Chwytanie doczepionych zabawek i zabawa nimi pozwala rozwijać zręczność dziecka, a różnorodne materiały oraz wyraziste kolory i wzory stymulują rozwijające się zmysły maluszka.

Wiek 0+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
FISHER PRICE DYF88 AKTYWIZUJĄCY SŁONIK FISHER PRICE DYF88 AKTYWIZUJĄCY SŁONIK
Cena: 59,99 zł
SZT

Aktywizujący słonik firmy Fisher Price.

Ten pluszowy słonik sprawi dziecku mnóstwo frajdy różnorodnością materiałów i kolorów. Duży, miękki słonik będzie niezapomnianym przyjacielem i pierwszym towarzyszem zabaw Twojego maluszka, zapewniając mu mnóstwo doznań dotykowych dzięki użyciu sztruksu, dzianiny, pluszu i szeleszczących materiałów. Kryje się w nim wiele niespodzianek, jak lusterko w uchu lub dźwięki dzwoneczka wydobywające się przy potrząśnięciu lub trąceniu. Do nóg słonika przyczepione są grzechotka i kolorowy motylek. Wychodząc na spacer, możesz przyczepić słonika do torby lub wózka, żeby cały czas zabawiał Twoje dziecko!

Wiek 0+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
MATTEL FDF27 HOT WHEELS WYŚCIG DO CELU MATTEL FDF27 HOT WHEELS WYŚCIG DO CELU
Cena: 139,99 zł
SZT

Zestaw Wyścig do celu z serii Hot Wheels firmy Mattel.

Zdobywaj punkty, trafiając pojazdami do rozmaitych celów-pułapek. Dzięki dwóm wyrzutniom z pętlami dzieci próbują trafić samochodami we wszystkie zapadnie w jak najkrótszym czasie, aby odnieść zwycięstwo. Gracze mogą też spróbować szczęścia i trafić w specjalny otwór zapewniający automatyczne zwycięstwo. W trybie dla jednego gracza spróbuj trafić do celów dwukrotnie – to podwójna dawka świetnej zabawy! Elastyczna banda sprawia, że auta nieustannie się odbijają – dzięki temu zabawa jest jeszcze bardziej ekscytująca! W zestawie znajduje się jeden samochodzik Hot Wheels®.

Wiek 4+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość
MATTEL FDF26 HOT WHEELS ROTO REWOLUCJA MATTEL FDF26 HOT WHEELS ROTO REWOLUCJA
Cena: 199,99 zł
SZT

Zestaw Roto Rewolucja z serii Hot Wheels firmy Mattel.

Zestaw do zabawy Hot Wheels® Roto Rewolucja pozwoli Ci zmierzyć się w wyścigu z przyjaciółmi. Konkurenci myślą strategicznie i posyłają swoje samochody Hot Wheels® na szaloną jazdę po obrotowym torze. Wyczuj właściwy moment i pędź po pętli, zderzając się z samochodami innych uczestników wyścigu! Zwycięża ostatni samochód, który utrzyma się na torze! Ruszaj do akcji z tym interaktywnym zestawem testującym refleks i wyczucie czasu. Baw się z Hot Wheels® na najwyższych obrotach. W zestawie 2 wyrzutnie i 2 pojazdy Hot Wheels®.

 

Wiek 5+

Dostępność:
na wyczerpaniu
 • nowość

Szybki Kontakt

Kontakt :

Pon. – Pt. 9-17

(18) - 442-82-83

662-800-150

hapik@vp.pl

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Cennik wysyłek

Kurier GLS :
Pobranie - 19zł
Przelew - 16zł

Darmowa dostawa od kwoty 450zł

Statystyki

Produktów:
9829
Kategorii:
326
Nowości:
258
Promocje:
1686
Sklep internetowy Shoper.pl